Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Рекордні об'єми виробництва бренду Volkswagen Комерційні автомобілі у 2016 році

11.01.2017

Ганновер, 11 січня 2017 року -  у 2016 році бренд Volkswagen Комерційні автомобілі виготовив 477 000 автомобілів, що на 2,7% більше, ніж торік. Цей показник є найвищим за весь час існування бренду. Значне зростання виробничих показників спостерігається серед модельних рядів Т та Caddy.

Д-р Йозеф Баумерт, член правління, відповідальний за виробництво та логістику, прокоментував: "Ми дуже задоволені черговим зростанням виробництва. Наші автомобілі перш за все є втіленням якості, витривалості та різноманітності варіантів. Саме такі цінності щодня створюються на наших заводах і високо оцінюються клієнтами. Ми пишаємося цим, і наші досягнення спонукають нас до нових успіхів. Водночас, ми готові до нових викликів - зокрема до постійної модернізації та підвищення ефективності виробничих процесів. Пан Баумерт додав: «Розвиток дигіталізації, складних взаємозв'язків між усіма сферами, а також взаємодії людини з робототехнікою виводить виробництво та логістику на новий рівень».

 

Томас Цвіблер, голова виробничої ради Volkswagen Комерційні автомобілі, пояснив, що досягти максимальних показників вдалося «насамперед завдяки високій самовіддачі, компетенції та гнучкості колективу». Пан Цвіблер: "Ось чому я перш за все вдячний моїм колегам. Наші автомобілі збираються з пристрастю. Наше захоплення продуктом цінують також і клієнти. За довгі роки наш колектив зміг зробити із наших «первістків» Bulli те, чим вони є на сьогодні: престижними автомобілями з культовим характером."

Успіх у виробництві автомобілів модельних рядів Т та Caddy
199 486 автомобілів модельного ряду T6 були зібрані торік на заводах у Ганновері/Німеччина (172 884) та Познані/Польща (26 602) - загалом це найбільша кількість виготовлених автомобілів за останні 43 роки. У порівнянні з попереднім роком показник зріс на 11,6%.

Значний приріст виробництва також спостерігається серед моделей Caddy: у 2016 році з конвеєру на заводі в Познані зійшли 158 598 автомобілів - найбільша кількість за всю історію цього заводу з часу його заснування у 1993 році. У порівнянні з минулим роком кількість виготовлених Caddy зросла ще на 8 248 одиниць (+5,5%).

Об'єми виробництва на заводах у Ганновері та Познані суттєво зросли
На основному заводі в німецькому Ганновері у 2016 році було виготовлено 189 600 автомобілів (на 7,5% більше, ніж торік, що є найкращим показником за останні 43 роки). З середини 2015 року тут зійшло з конвеєру 250 000 автомобілів модельного ряду T6.

Також на польському заводі в Познані було досягнуто найвищих результатів: тут було виготовлено 185 200 автомобілів (на 8,4% більше ніж торік, що є новим найкращим показником).

На заводі в Ганновері виготовляються автомобілі модельного ряду Т та Amarok, у Познані - Caddy та Transporter. З конвеєру на заводі у місті Вжесьня (Польща), будівництво якого було завершено в жовтні 2016 року, сходить новий Crafter. Окрім цього, у місті Пачето (Аргентина) на замовлення бренду Volkswagen Комерційні автомобілі виготовляється модель Amarok.