Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Новий Crafter - новий вимір. Економічний, функціональний та надійний як ніколи.

08.09.2016

 Ганновер/Оффенбах, 8 вересня 2016 року - Сьогодні бренд Volkswagen Комерційні автомобілі презентував новий Crafter перед близько 350 представниками преси з різних країн. Із загальною масою до 5,5 т, збільшеним вантажним простором до 18,4 м³, величезним вибором приводів та можливих варіантів, новий Crafter пропонує клієнтам функціональність та універсальність для виконання повсякденних транспортних задач з усіх сфер бізнесу.

Абсолютно нова розробка ходової частини з електромеханічним підсилювачем рульового управління, надійні економічні двигуни, які оптимально підходять як для переїздів на довгі дистанції, так і для інтенсивного руху в місті, продумані рішення для більш легкого завантаження та розвантаження, практична підготовка до переобладнання, ергономічне робоче місце водія, а також ціла низка систем підтримки водія вирізняють новий Crafter серед конкурентів.

При цьому головна його особливість у тому, що вся концепція автомобіля була розроблена заново - на основі конкретних побажань клієнтів. Як пояснив Голова правління Volkswagen Комерційні автомобілі, д-р Екхард Шольц, під час презентації в Оффенбасі: «Розробка нового Crafter була унікальним шансом для того, щоб відкинути будь-які компроміси і використати десятиріччя досвіду роботи в сегменті. При цьому вдалося досягти синергії фокусу на продукті та клієнтоорієнтованості. Іншими словами - ми розробляли цей автомобіль з точки зору клієнта».

Вже на перший погляд нескладно помітити, що Crafter перейняв риси «сімейного» дизайну та взірцеву якість свого «меншого брата», Transporter'a шостого покоління: динамічний, сучасний та маневрений ззовні, він водночас пропонує ряд переваг всередині, як, наприклад, максимально можливе корисне навантаження,  ідеальний вантажний простір об'ємом до 18.4 м³ та висоту багажного відділення до 2196 мм.

Для нового Crafter доступний широкий діапазон варіацій, навіть для великих тоннажів:  як Kombi та Kasten він пропонується з різною довжиною (5986 мм, 6836 мм, а як Kasten - ще й 7391 мм) та висотою (2355 мм, 2590 мм, а як Kasten - ще й 2798 мм). Окрім цього можливі варіанти з одинарною або подвійною кабіною в поєднанні з різними варіантами кузова (як, наприклад, бортова вантажівка, кузов-фургон, кузов-самоскид) або без них.

Але насамперед з практичної точки зору новий Crafter вражає своєю функціональністю, продуманими типами підготовок для виконання різних задач та оптимізованими розмірами: у версії з переднім приводом об'єм його вантажного простору досягає 18,4 м³ при дозволеній максимальній масі 3,0-4,0 т. При цьому ширина між колісними нішами складає 1380 мм, а максимальна довжина вантажного відділення - 4855 мм, що вже є найкращими показниками у цьому класі автомобілів. Завантаження та розвантаження нового Crafter стало ще простішим, а все завдяки відкриттю зсувних дверей на 1311 мм, мінімальній висоті завантаження  570 мм та опціональному відкриттю задніх дверей на 270° для передньопривідних версій.  Для надійної фіксації вантажу новий Crafter пропонує розумне рішення:  вантаж можна в прямому сенсі слова зафіксувати «з усіх сторін»: опціонально на бокові стіни, перегородку, дах та в підлогу вбудовуються шини для кріплення запатентованої форми.

Повністю заново розроблена та подетально узгоджена ходова частина відтепер має комфортну передню вісь МакФерсон, а також п'ять різних варіантів жорсткої задньої вісі з параболічною ресорою. Вперше застосований у цьому сегменті електромеханічний підсилювач рульового управління забезпечує відмінне керування, оптимізовану маневреність, а також безпечні ходові якості при будь-якій завантаженості. Покращена точність та чутливість рульового управління ведуть до суттєвого зниження викидів CO² завдяки адаптивному споживанню енергії.

Окрім того, було оптимізовано ергономіку робочого місця водія: за бажанням можна дозамовити один із трьох варіантів ергономічного крісла, схваленого німецькою асоціацією вертебрологів AGR (в рамках кампанії «Здорова спина»), з можливістю регулювання та підтримкою попереку і функцією масажу. Серійно у новому Crafter вже доступні електросклопідйомники, центральний замок з дистанційним керуванням, а також практичні та ергономічно розташовані місця для зберігання мобільного телефона, ноутбука, планшета, складної лінійки, робочих рукавиць та багато чого іншого.

Додатковий комфорт та безпеку пропонують системи підтримки водія: завдяки електромеханічному підсилювачу рульового управління, який вперше застосовується у цьому класі автомобілів, для нового Crafter буде доступна ціла низка активних асистентів, як, наприклад, асистент утримання смуги руху ("Lane Assist"), паркувальний асистент «Park Assist» та система контролю при русі з причепом «Trailer Assist».  Їх доповнюватимуть опціональні адаптивний круїз-контроль «ACC Follow to Stop» та система фронтального контролю з функцією екстреного гальмування у міському циклі руху "Front Assist", серійно встановлена система запобігання повторних зіткнень, серійна система опору боковому вітру, система розпізнавання втоми водія, система управління дальнім світлом фар Light Assist та багато іншого.  Окрім того, в новому Crafter подбали і про пасивну безпеку - з допомогою фронтальних, бокових подушок безпеки та подушок безпеки для голови водія та переднього пасажира, а також, поміж іншого, камери заднього виду, асистента виїзду з парковочного місця Rear Traffic Alert та спеціально розробленої для цієї моделі системи бокового захисту на основі сенсорів.

Новий Crafter також пропонує готові продумані рішення для переобладнання: опціональна універсальна підлога обладнана  кріпленнями для стелажів - таким чином є можливість перенесення стелажів з лізингових автомобілів або попередніх моделей. Окрім того новий Crafter стане першим автомобілем у своєму класі, який пропонуватиметься з опціональними модульними агрегатами, а саме - з додатковим компресором для холодильних установок, чотирма варіантами додаткового акумулятора, додатковим кондиціонером або другим теплообмінником для додаткової системи обігріву.

Також новий Crafter вперше матиме вбудований інтерфейс для управління автопарком, який буде можливо комбінувати з усіма представленими на ринку системами телематики. Таким чином Crafter нового покоління буде просто інтегрувати в існуючий корпоративний автопарк.

Удосконалені дизельні двигуни класу Євро-6 на базі модульної платформи були адаптовані спеціально до «жорстких» вимог комерційного автомобіля. Таким чином ми отримали особливо надійні двигуни, які підходять як для використання на коротких дистанціях, так і для тривалих переїздів. Розроблені для нового Crafter двигуни TDI 2,0л «EA 288 Nutz» доступні для ринків, де вже діють вимоги Євро-6, у трьох варіантах: потужністю 75 кВт (102 к.с.), 103 кВт (140 к.с.) та як BiTurbo-TDI потужністю 130 кВт (177 к.с.). Дизельний двигун об'ємом 1968 см³ вбудовується поперечно та нахилений вперед під кутом 8 градусів, таким чином займаючи менше місця та звільняючи простір для водія та вантажу.  Усі двигуни відповідають екологічним нормам Євро-6 та серійно мають систему Start-Stop. У результаті цього, витрату палива вдалося зменшити в середньому на 15%. Окрім того новий Crafter вирізняється невисокими витратами на обслуговування та ремонт, що при розгляді у довготривалій перспективі позитивним чином позначається на факторі витрат (так званій, сукупній вартості володіння - Total Costs of Ownership).

Початок продажу нового Crafter в Україні заплановано на перший квартал 2017 року.

З середини 2017 року пропозицію буде розширено автомобілем з повним приводом 4Motion з поперечно встановленим двигуном та задньопривідним варіантом з поздовжньо встановленим двигуном.