Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Volkswagen Amarok Aventura: незабутня подорож у пікапі преміум-класу

09.06.2016

Ганновер, 25 травня 2016 - представлені перші фото інтер'єру нового пікапу Amarok і серія фотографій у русі. Volkswagen Amarok Aventura - це преміальний пікап з шестициліндровим двигуном V6 останнього покоління. Серед новинок інтер'єру нового Amarok - абсолютно нова передня панель приладів, сучасні інфомедіа-системи, а також ергономічні сидіння для водія і переднього пасажира ergoComfort, що регулюються в 14 напрямках, які вже були відзначені нагородою за забезпечення максимального комфорту спини. 

Впевнений і надійний: в його атлетичному вигляді прослідковуються риси нової дизайнерської концепції, чим Amarok Aventura здатен викликати захват навіть у шанувальників класичного SUV-сегменту. Пікап, який однаково комфортно почувається як на міських вулицях, так і в умовах бездоріжжя, розвиває 550 Нм обертального моменту і має потужність до 224 к.с. Максимальна швидкість нового Amarok складає 193 км/год, а розгін з місця до 100 км/год складає 7,9 секунди.

Завдяки високій посадці та чудовій оглядовості, а також високоякісному оздобленню салону і новим інфомедіа-системам, цей пікап є привабливим варіантом для тих, хто розглядає варіант купівлі позашляховика. Оновлений Amarok - це всі переваги пікапу та елегантність класичного SUV. Повний привід у поєднанні з автоматичною трансмісією та потужний двигун забезпечать необхідну прохідність і динаміку. Двері, що широко відкриваються, а також - в залежності від комплектації - поручні, розташовані на передній і центральній стійках, допомагають абсолютно легко здійснити посадку в автомобіль.

Серед інтер'єрних особливостей нового Volkswagen Amarok - сидіння ergoComfort для водія та переднього пасажира з електричним регулюванням висоти  і можливістю регулювання поздовжнього положення, а також з широким простором для голови та ніг. Сидіння відрізняються особливою спортивною формою боковин, які забезпечують максимальний комфорт пасажирів. Пропоновані у якості опції сидіння для водія та переднього пасажира з функцією електричного регулювання у 14 напрямах дозволяють здійснювати індивідуальне налаштування сидінь у відповідності до розмірів тіла. Так, одним натисканням кнопки сидіння реагує на зміну поздовжнього положення та висоти, глибини і ширини поперекового упору, нахилу спинок і подушок, а також дозволяє здійснювати механічне регулювання за глибиною. Сидіння ergoComfort для водія та переднього пасажира, якими оснащується Amarok, були відмічені знаком AGR організації Aktion Gesunder Rücken e.V. (Акція Здорова спина) і отримали нагороду за забезпечення максимального комфорту для спини пасажирів. Бренд Volkswagen Комерційні автомобілі врахував інтереси і найвибагливіших клієнтів - для них пропонується оббивка сидінь шкірою Nappa з контрастними швами ceramique, а також додатковий підігрів сидінь.

Серед особливостей дизайну нової панелі приладів Amarok - акцент на впевнені горизонтальні лінії, вони підкреслюють грані окремих функціональних поверхонь і обриси вигинів. Відмова від круглих елементів оздоблення на користь строгих геометричних форм надає інтер'єру більш виразний вигляд. А багаточисельні ніші для зберігання речей допоможуть зробити поїздку в новому Amarok максимально комфортною.

Багатофункціональне кермо дозволяє водієві з легкістю керувати інфомедіа-системою, телефоном або сенсорним кольоровим дисплеєм, який в новому Amarok Aventura підтримує 3D-формат. Дисплей розміщений між класичними круглими приладовими панелями. Керування  автоматичною восьмиступінчастою коробкою передач здійснюється за допомогою нових опціональних підкермових перемикачів, які входять до стандартної комплектації моделі Aventura. Безрамне внутрішнє дзеркало заднього виду в поєднанні з опційним пакетом «світло та видимість» підкреслює спортивний характер та високоякісне виконання салону нового Amarok.

У верхній частині центральної консолі, безпосередньо в зоні видимості водія, зручно розташована нова сучасна інфомедіа-система (раніше представлена у шостої генерації серії моделей Т). Оснащення такими функціями, як AppConnect, Guide&Inform (доступно не в усіх країнах) або Car-Net дозволяє за допомогою USB-інтерфейсу інтегрувати до системи додатки смартфону, завдяки чому доступ до змісту буде можливий через сенсорний екран інфомедіа-системи. Крім того, навігаційна система Discover Media за замовчанням оснащена цифровим радіотюнером DAB+.

В системах Composition Media та Discover Media доступна функція Digital Voice Enhancement - електронна система підсилення голосу, яка дозволяє пасажирам чітко чути того, хто говорить, через задні динаміки, не залежно від наявності зовнішнього шуму. Мікрофон гучного зв'язку підсилює голосові сигнали, і водієві більше не потрібно відволікатися і повертатися в сторону пасажирів або підвищувати голос.

Паркувальний асистент Park Pilot у сукупності з камерою заднього виду Rear View роблять процес керування автомобілем значно легшим. Педалі із нержавіючої сталі (ексклюзивно в Amarok Aventura) і чорне облицювання від дверей до дверей, розділене контрастною лакованою планкою, завершують дизайн інтер'єру Amarok. Система кондиціонування, інтерфейс Bluetooth та до 4-х розеток потужністю 12Вт також входять до комплектації.