Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

VW Crafter став улюбленцем відвідувачів виставки «АгроВесна 2019»

07.03.2019

З 19 по 21 лютого 2019 року Volkswagen Комерційні автомобілі взяли участь у виставці «АгроВесна2019».

 

Масштабна подія, де були представлені 570 компаній, пов'язаніх із сільським господарством з 23 країн світу. Серед кількох десятків тисяч гостей виставки особлива увага була прикута до автомобілів виставкової зони Volkswagen Комерційні автомібілі де було представлено два автомобілі VW Crafter: у довгій та середній базі. 

Дана модель в Україні є однією з найпопулярніших в сегменті комерційних автомобілів. Не дивно, що кращий міжнародний фургон користувався на виставці особливою популярністю. Особливу увагу до моделі виявляли власники бізнесу, фермери, працівники логістичних компаній. Усі - від дрібного фермера до представників великих агрохолдингів цікавились Volkswagen Комерційні автомобілі, адже саме для таких людей в роботі важливо мати потужний, місткий та надійний автомобіль. Інколи, щоби сісти в салон автомобіля, оцінити комфорт сидінь, витончений і продуманий до деталей дизайн, інноваційну системи безпеки відвідувачам доводилось зачекати - більшість людей хотіли «познайомитись особисто».

Неймовірна ергономіка робочого місця водія.

Електромеханічний підсилювач рульового управління.

Система управління дальнім світлом фар Light Assist.

Представники компанії Volkswagen Комерційні автомобілі надавали усім бажаючим детальні консультації, і було помітно, що озвучена інформація ще більше зацікавлювала гостей виставки. Окрім знайомства з VW Crafter гості заходу охоче брали участь у лотереї, в якій розігрувались оригінальні аксесуари для автомобілів.