Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

VW Amarok став головним авто столичного забігу #Girlsrun

23.03.2019

8 березня 2019 року VW Amarok став «фронт каром» та прийняв участь у популярному спортивному заході  #Girlsrun 2019.

 

We rock. Amarok!

Найсильніший серед пікапів склав компанію не менш сильним дівчатам.

Символічно, що в цей День весни у спортивному заході брали участь лише дівчата, яким довелося подолати бігову дистанцію довжиною 8 кілометрів. 

Саме на стартовій позиції забігу на спортивних красунь чекав інший красень - VW Amarok у комплектації Rancho. Повз цього білого велетня, зовнішність якого спеціально для забігу прикрасили стилізованими наклейками з надписами: «We rock. Amarok», «Girls Power», «Who run the world? Girls!» неможливо було пройти без захоплення.

Учасниці забігу охоче фотографувалися з авто у зоні Volkswagen Комерційні автомобілі.  І якщо представниці прекрасної статі більше милувалися зовнішнім виглядом автомобіля, то їхні друзі-чоловіки, які прийшли підтримати своїх подруг, більше уваги звертали на технічну оснащеність машини: легкосплавні диски 18 розміру, дволітровий трубо-дизельний двигун, 8-ми ступінчаста автоматична коробка передач, комфортні сидіння, інформативний та багатофункціональний бортовий комп'ютер - усе це викликало у чоловіків однозначне  схвалення. 

Однозначно цьогорічний забіг #Girlsrun виявився вдалим, адже 750 його учасниць на чолі з пікапом VW Amarok подолали 8 кілометрів, отримали незабутні враження та позитивні емоції у цей святковий день.