Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Модель преміум-класу пікап Amarok створена в сучасному дизайнерському стилі Volkswagen

21.04.2016

Ганновер, 21 квітня 2016 - Нарешті з'явились перші зображення  дизайну від Volkswagen Комерційні автомобілі: Volkswagen Amarok виглядає тепер як  преміум автомобіль у сегменті пікапів. Пікапом, який набув більше «легкових» рис, керувати так само комфортно і в умовах бездоріжжя.

Більш спортивна передня частина і оновлена панель приладів підкреслюють потужний вигляд Amarok. Завдяки таким змінам автомобіль став ще більше схожим на преміум-модель. З довжиною 5,25 м і шириною 2,23 м (разом з дзеркалами) Amarok відповідає усім вимогам щодо класичних пікапів як в стильовому, так і в концептуальному виконанні.  Розміри шин різноманітних варіацій комплектації Amarok значно збільшилися, що підсилює прояви могутності цього «силача».

Вражаючі особливості дизайну і побудови приладової панелі нової моделі Комерційних автомобілів підкреслюють горизонтальні лінії, чіткий поділ ділянок поверхні і точність ліній та вигинів. Новим є поділ передньої секції. Округлі контури були замінені на горизонтальні та вертикальні лінії, що робить передню частину й інтер'єр більш ефектними і вираженими. Все це робить  Amarok більш привабливим як пікап, а також апелює до тих груп клієнтів, які дотепер обирали лише класичні моделі сегменту SUV.