Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Д-р Гаральд Луданек - новий керівник департаменту розвитку у Volkswagen Комерційні автомобілі

04.03.2016

Ганновер/Вольфсбург, 8 лютого 2016 - Д-р Гаральд Луданек (57 років) був призначений новим Членом Ради департаменту технічного розвитку бренду Volkswagen Комерційні автомобілі в Ганновері. Він також є Членом Виконавчої Ради Scania і Виконавчим Віце-президентом, Керівником департаменту досліджень та розвитку. Луданек став наступником Ганса-Йоахіма Ротенпілера (58 років), який прийняв керівницто Департаментом контролю якості у Volkswagen Group з 15-го лютого 2016-го року.

Д-р Екхард Шольц, виконавчий директор бренду Volkswagen Комерційні автомобілі зазначив: «Ми раді, що залучили ще одного досвідченого експерта у цій галузі в особі д-ра Гаральда Луданека. Він буде відповідати за триваючий (сталий) розвиток нашого бренду, наших моделей і, отже, за узгоджений стратегічний підхід до майбутніх викликів в автомобільній сфері. До них входять: електромобільність, автономне керування тощо.»

Д-р Гаральд Луданек (57 років) має докторську ступінь в галузі машинобудування і перебуває в складі Volkswagen Group з 1992 року. Він почав свою професійну кар'єру в Volkswagen з дослідження спеціальних редукторів і технології передачі. Його задачею була координація розвитку Групи. Д-р Луданек був членом Ради директорів технічного розвитку ŠKODA з 2002 по 2007 роки. Згодом він прийняв на себе відповідальність за загальну розробку автомобіля і конструювання прототипу у рамках бренду Volkswagen. Як член Правління в Scania CV AB в Сьодертел'є він очолив Департамент дослідження і розвитку з 2012 року.

Д-р Луданек став наступником Ганса-Йоахіма Ротенпілера, який з липня 2014 року був Членом Ради правління Volkswagen Комерційні автомобілі відповідальний за підрозділ розвитку.
Шольц подякував Ротенпілеру від імені Ради правління за його роботу в Volkswagen Комерційні автомобілі: "У Ганса-Йоахіма Ротенпілера було чітке розуміння позиціонування бренду Volkswagen Комерційні автомобілі. За час його керівництва департаментом побачили світ дві нові генерації з широким рядом технічних інновацій: серія моделей Transporter і нового Caddy".

Ганс-Йоахім Ротенпілер (58 років) має вчений ступінь в області машинобудування і приєднався до Групи в 1986 р. З 1994 року він займав різні керівні посади в департаментах розвитку брендів ŠKODA, Bentley і Volkswagen Легкові автомобілі. Він був призначений головою департаменту контролю якості Volkswagen AG в 2007 році і представником ради правління та керуючим директором з інжинірингу Volkswagen Sachsen GmbH в 2010 році.  Посаду члена ради правління технічного розвитку бренду Volkswagen Комерційні автомобілі він обіймав з 2014 року.