Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Volkswagen Multivan - переможець у номінації ВЕН в конкурсі Авто року 2016

04.03.2016

22 лютого 2016 року в готелі Хілтон відбулася церемонія нагородження щорічного всеукраїнського конкурсу "Автомобіль року".

В акції взяли участь нові моделі, що були представлені в Україні протягом 2015-го рокуї. Цьогоріч значилося 44 претенденти (в минулому конкурсі брало участь 40 автомобілів).

Найкращі моделі нових авто в різних номінаціях визначає громадське (українські власники, покупці і шанувальники авто) і журналістське журі (представники ЗМІ, які входять до складу Клубу автомобільних журналістів України).

Загальний підсумок голосів визначається за сумою балів, отриманих від громадського (проголосувало 70 000 людей) і журналістського (24 особи) журі. Співвідношення їхніх голосів становить 50% на 50%. Переможцями вважаються автомобілі-претенденти, які в сумі голосів журі набрали найбільшу кількість балів. Акція проводиться щорічно з 2001 року.

Ми пишаємося тим, що Volkswagen Multivan з великим відривом від конкурентів став переможцем у номінації ВЕН (2 місце - RenaultTrafic, 3 місце - Volkswagen Touran). Ми впевнені, що наша флагманська модель більш, ніж гідна носити це звання.

Бренд обіцяє і надалі приємно дивувати шанувальників та клієнтів новинками, які зможуть гідно оцінити поціновувачі справжньої німецької якості, вишуканості та передових технологій.