Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Переваги Volkswagen Незмінна якість, широкий вибір модельних варіантів, 4 роки гарантії та ще більше!

Запустіть відео

Переваги комерційних моделей Volkswagen

 Зробіть ставку на перевірену якість та обирайте комерційні моделі Volkswagen, які є уособленням надійності, економічності та безпеки!
Ми пропонуємо широкий вибір модельних варіантів та спеціальні пакетні комплектації, які дозволять вам отримати найоптимальніший набір опцій саме під ваші потреби за вигідною ціною. Ми прислухаємося до наших покупців та гнучко реагуємо на їхні побажання, тож ви завжди можете створити свою індивідуальну конфігурацію автомобіля та замовити її у виробництво. Ми піклуємося про наших клієнтів та залежно від замовлення можемо надавати спеціальні умови на придбання партій автомобілів для корпоративних клієнтів, а також варіанти фінансування від партнерів. Ми впевнені у якості наших продуктів, саме тому на весь модельний ряд комерційних автомобілів Volkswagen в Україні діє розширена 4-річна гарантія.

Станьте вже зараз частиною родини Volkswagen!

Безліч пропозицій - саме для вас

Серед моделей комерційних автомобілів Volkswagen Ви неодмінно знайдете автомобіль для ваших потреб. Вам потрібен вантажний фургон, з яким ви зможете безпечно та надійно доставити ваш вантаж? А може мінівен, в якому би знайшлося місце для всього, що може знадобитися у відпустці разом з родиною? Чи можливо ви шукаєте пікап для роботи чи активних хобі? Не гайте часу, обирайте підходящий варіант серед наших спеціальних моделей!

Якість Volkswagen

У якості наше ім'я. Комерційні моделі Volkswagen поєднують у собі ефективність, комфорт та безпеку. У нас є підходяща модель для кожної задачі. Відкрийте для себе наш модельний ряд: Caddy, Amarok, Transporter, Caravelle, Multivan та Crafter!

 

Пакетні пропозиції

Наші спеціальні моделі - це результат ретельного дослідження ринку для підбору ідеальних комплектацій для найрізноманітніших потреб клієнтів і - найважливіше - за вигідною ціною. Вони доступні зі складу в Україні та для замовлення у виробництво.

Повний привод 4MOTION

Для модельного ряду Volkswagen Комерційні автомобілі доступне замовлення повного приводу 4MOTION: для ще вищої безпеки та ще більшого комфорту керування! Переваги повного приводу 4MOTION особливо відчутні на мокрих або засніжених дорогах, а також на забруднених ділянках чи відрізках із пошкодженим покриттям. У таких складних ситуаціях повний привод миттєво перерозподіляє крутний момент на колеса, що мають краще зчеплення з поверхнею. Завдяки цьому досягається плавність ходу, підвищена безпека на поворотах і точна керованість.

Запустіть відео

Гарантія 4 роки

Ми впевнені у бездоганній якості та надійності комерційних автомобілів Volkswagen, які можна замовити і придбати у офіційних дилерів Volkswagen. Саме тому в Україні на весь наш модельний ряд (Caddy, Amarok, Transporter, Caravelle, Multivan, Crafter) запроваджено розширену гарантію.

Для моделей Caddy, Amarok, Transporter, Caravelle та Multivan діє гарантія 4 роки з моменту придбання автомобіля або 120 000 км пробігу (а для нового Crafter - 250 000 км) в залежності від того, що настане раніше. Перші два роки заводської гарантії діють без обмежень щодо пробігу в будь-якій країні. Гарантія в 3-й та 4-тий рік діє виключно на території України.
Дізнайтеся детальні умови розширеної гарантії за посиланням та у офіційних дилерів Volkswagen.

 

 

Широка мережа офіційних дилерів та сервісних партнерів

Знайдіть найближчого дилера Volkswagen та завітайте до нього вже сьогодні.
Перелік офіційних дилерів можна знайти за посиланням.

Ваші наступні кроки