Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

NORA Service Center

Пропонуємо станціям технічного обслуговування автомобілів, які не є офіційними дилерами Volkswagen в Україні, але час від часу обслуговують автомобілі торгової марки Volkswagen, спеціальні умови співпраці, які базуються на високих стандартах концерну Volkswagen AG.

Загальна мета діяльності концерну Volkswagen AG - відповідати потребам та бажанням власників автомобілів Volkswagen і встановлювати стабільні відносини завдяки високому рівню обслуговування. Для досягнення мети, виробник прагне максимально розширити перелік NORA партнерів (сервісних станцій), які будуть належно задовольняти потреби покупців та здійснювати якісне обслуговування транспортних засобів автомобілів Volkswagen.

NORA Service Center - спеціалізований центр, розташований на офіційних дилерських підприємствах, який обслуговує незалежні сервісні підприємства (NORA партнерів).

Основні переваги співпраці через NORA Service Center :

•        Індивідуальний підхід  до кожного клієнта;

•        Окремо відведений менеджер;

•        Гарантована  якість оригінальних запасних частин Volkswagen AG, з підтримкою гарантії 2 роки;

•        Кваліфікована і оперативна технічна дилерська підтримка;

•        Особливі умови співпраці;

NORA Service Center - сервіс для професіоналів. 

Контакти NORA Service Centers