Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Оригінальні запчастини

Оригінальні запасні частини

Якість, яка говорить сама за себе.

Оригінальні  запасні частини Volkswagen розроблені спеціально для кожної моделі. Їх відрізняють дуже високі стандарти якості і незмінно ідеальна відповідність Вашому автомобілю Volkswagen.

Результатом використання Оригінальних запасних частин стане скорочення тривалості ремонту і оптимальні робочі характеристики автомобіля. Тут точність відповідності запасних частин виходить за межі найдосконаліших вимірів. Іншою досить значною перевагою цієї продукції є її сумісність з усіма матеріалами, використовуваними Volkswagen. Цим, наприклад, усувається ймовірність ушкодження лакофарбового покриття автомобіля, його синтетичних і гумових запасних частин, або навіть гірше - корозії металів, яка можлива при використанні невідповідних марок присадок до охолоджуваної рідини або рідин омивача вітрового скла.

Крім того, незаперечною перевагою є найпередовіші досягнення у виробництві автомобілів Volkswagen, тому що вони негайно стають стандартом і для Оригінальних запасних частин.

І навіть з позиції ціни, Оригінальні запасні частиниі є безсумнівно кращим вибором, враховуючи вартість усього експлуатаційного ресурсу автомобіля.

 

З Оригінальними запасними частинами Volkswagen, Ви завжди робите правильний вибір. Вони пропонують максимум якості і надійності, як і Ваш Volkswagen.

Оригінальні запасні частини Volkswagen:

- відповідають вимогам якості, які застосовувались під час виробництва Вашого автомобіля,

- гарантують злагоджену і гармонійну роботу всіх компонентів автомобіля,

- пропонують найкращу комбінацію безпеки, надійності і робочих характеристик.

Щоб ваш Volkswagen завжди залишався Volkswagen.

Оригінальні вітрові стекла

Оригінальні акумуляторні батареї

Оригінальні гальмівні диски та колодки

Оригінальна гальмівна рідина

Оригінальні кузовні деталі

Оригінальна моторна олива

Оригінальна рідина склоомивача

Оригінальні паливні фільтри

Оригінальні повітряні фільтри

Оригінальні масляні фільтри

Оригінальні глушники

Оригінальні повітряні фільтри

Оригінальні амортизатори

Оригінальні щітки склоочисника

Оригінальні зубчасті ремені

Оригінальні свічки запалювання