Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Акумуляторні батареї

Оригінальні акумуляторні батареї Volkswagen

Правильне живлення

Акумуляторна батарея є джерелом енергії для пуску двигуна. Вона дозволяє зберігати енергію, яку виробляє генератор під час руху автомобіля. Електронна техніка безперервно розвивається, внаслідок чого в автомобілі з'являється дедалі більше пристроїв і блоків управління, підключених до бортової мережі.

Оригінальні стартерні батареї Volkswagen гарантують холодний пуск за низьких температур до -25 °C та надійну роботу спекотним літом завдяки мінімальному використанню води. Вони не потребують технічного обслуговування та мають надзвичайно тривалий строк служби.

Оригінальні стартерні батареї Volkswagen мають малу швидкість саморозряду впродовж усього строку служби. та мають вбудований індикатор рівня електроліту, завдяки якому можна візуально оцінювати стан батареї.

Оригінальні стартерні батареї Volkswagen мають найбільш тривалий строк служби у своїй категорії. Завдяки використанню високоякісних матеріалів акумуляторні батареї Volkswagen дуже вигідні в експлуатації. Ще одна перевага оригінальних стартерних батарей Volkswagen - трирічна гарантія.

 

Чи знаєте Ви, що?..

... Акумуляторна батарея є джерелом енергії для пуску двигуна. Вона дозволяє зберігати енергію, яку виробляє генератор під час руху автомобіля.


... Електронна техніка безперервно розвивається, внаслідок чого в автомобілі з'являється дедалі більше пристроїв і блоків управління, підключених до бортової мережі.


... Характеристики автомобільних акумуляторів значно знижуються за низьких температур. Споживана електрична потужність у зимовий час, навпаки, зростає, адже для пуску двигуна, роботи вентилятора та опалювача салону потрібна додаткова енергія.


... Під час поїздок на короткі відстані може витрачатися більше електроенергії, ніж встигає виробити генератор.


... Статистика несправностей, яку публікують основні автомобільні асоціації, свідчить, що несправність акумуляторної батареї - найпоширеніша причина проблем у ході експлуатації, причому не лише у старих автомобілів.


... Інтенсивне нагрівання і тривалі стоянки з вимкненим двигуном призводять до саморозряду батареї та скорочення строку її служби.


... Акумуляторні батареї - типові зношувані компоненти, що потребують періодичної заміни. Компанія Volkswagen рекомендує заміняти батарею раз на чотири роки.