Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Гальмівна рідина

Оригінальна гальмівна рідина Volkswagen

Ефективна робота під високим тиском

Оригінальна гальмівна рідина Volkswagen забезпечує низку технічних переваг, передбачених стандартом VW 501 14. Відповідні цьому стандарту гальмівні рідини рекомендовані для автомобілів Volkswagen, починаючи з 2006 модельного року. Вона зберігає плинність аж до точки замерзання -40 °C, підвищуючи ефективність гальм за низьких температур. За рахунок низької в'язкості скорочує час реакції електронної системи стабілізації (ESP) за низьких температур, значно підвищуючи стійкість у поворотах та безпеку. При насиченні водою має точку кипіння на 10 °C вищу, ніж стандартні гальмівні рідини (DOT 4*). Це підвищує рівень безпеки при надмірному вмісті води у гальмівній рідині та високих теплових навантаженнях.

Оригінальна гальмівна рідина Volkswagen може без обмежень використовуватися на старих моделях автомобілів, зберігаючи свої переваги. Вона дає можливість збільшити інтервал до першої заміни з двох до трьох років у автомобілів 2008 модельного року та новіших моделей. Отже, до першого повного циклу сервісного обслуговування замінювати гальмівну рідину не потрібно.


Чи знаєте Ви, що?..

... При спрацюванні гальм гальмівна рідина знаходиться під високим тиском. Тиск рідини передає зусилля від педалі гальма гальмовим механізмам. Тому важливо, щоб гальмівна рідина могла протистояти стисненню та зберігала свої робочі властивості за високих температур.


... Гальмівна рідина не повинна замерзати або робитися в'язкою за температур повітря близько нуля. Вона також не повинна закипати у спеку чи при інтенсивному гальмуванні.


... Гальмівна рідина поглинає воду з повітря, перешкоджаючи утворенню водяних крапель, що зумовлюють корозію.


... Водночас вміст води у гальмівній рідині не повинен бути надміру високим, оскільки з його зростанням знижується температура кипіння і в рідині утворюються бульбашки пари. Така рідина стає стисливою, що ускладнює утворення тиску та значно знижує ефективність гальм.


... Для заміни необхідно використовувати визначені виробником автомобіля марки гальмівної рідини. Заміну необхідно проводити з установленою періодичністю. Недотримання цих вимог може призвести до уповільненого спрацювання гальм або навіть до виходу гальмівної системи з ладу.