Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Гальмівні колодки

Оригінальні гальмівні диски та колодки Volkswagen

Ефективне гальмування

Оригінальні гальмівні диски та колодки Volkswagen забезпечують підвищену ефективність гальмування та коротший гальмівний шлях, гарантуючи безпеку за всіляких кліматичних умов і швидкостей руху та проектуються з урахуванням маси й максимальної швидкості автомобіля, на якому будуть використовуватися. Це означає, що склад матеріалів, маса та товщина дисків і колодок вибираються відповідно до характеристик використовуваного двигуна.

Оригінальні гальмівні диски та колодки Volkswagen можуть витримувати надзвичайно інтенсивний руйнівний вплив. Попри те, що при екстреному гальмуванні колодки можуть притискатися до диска із зусиллям в одну тонну, диски не деформуються і не руйнуються. Вони надійно працюють навіть за екстремально високих та низьких температур і забезпечують безшумне і плавне гальмування. Цей процес не супроводжується шумом та вібрацією педалі гальма. Зокрема мають тривалий строк служби при використанні оригінальних гальмових дисків у парі з оригінальними гальмовими колодками.

 

Чи знаєте Ви, що?..

... Гальмівна система має неабияке значення для вашої безпеки. Гальма завжди повинні бути в ідеальному технічному стані, щоб забезпечити швидке та ефективне гальмування у небезпечних ситуаціях.


... На ефективність гальмування впливає маса і швидкість автомобіля, а також якість компонентів гальмівної системи.


... При гальмуванні гальмові колодки притискаються до гальмового диска, що обертається з колесом. У процесі тертя диск і колодки зношуються.


... Якщо гальмові диски й колодки на одному боці автомобіля зношені більше, ніж на другому, зростає небезпека заносу.


... Коли фрикційна накладка гальмової колодки повністю стирається, відбувається тертя металу об метал - опорна пластина колодки треться об гальмовий диск. При цьому підвищується тепловіддача, а на гальмовому диску утворюються глибокі борозни та тріщини, що знижують ефективність гальмування.


... Гальмові диски і колодки зношуються найінтенсивніше порівняно з іншими вузлами та деталями автомобіля. Зношені диски і колодки підлягають негайній заміні.