Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Глушники

Оригінальні глушники Volkswagen

Оригінальні глушники виготовляються з високоякісних та довговічних матеріалів, що дає змогу отримати оптимальну товщину стінок, через те що вони проектуються згідно з конструкцією та характеристиками конкретної моделі і модифікації двигуна.


Завдяки використанню спеціальних технічних рішень (скажімо, вбудованої системи видалення конденсату) і матеріалів (приміром, нержавіючої сталі), вони прекрасно захищені від корозії. Також вони ефективно знижують рівень шуму, значно перевершуючи вимоги законодавства, а отже, забезпечують високий рівень комфорту під час руху автомобіля. Все це дає можливість двигуну розвивати повну потужність.


Оригінальні глушники Volkswagen мають малу масу, що дає змогу додатково знизити витрату пального, кріпляться за допомогою саморегулівних опор, здатних компенсувати подовження компонентів випускної системи при нагріванні, та точно відповідають розмірам сполучуваних деталей, що дозволяє виконувати заміну швидко і недорого.

 

Чи знаєте Ви, що?..

... Найважливіші завдання випускної системи - зменшення рівня шуму, забезпечення рівномірного потоку гарячих відпрацьованих газів з двигуна в атмосферу та очищення вихлопу відповідно до вимог законодавства.


... За відсутності глушника кожен цикл згоряння пального за гучністю можна порівняти з розривом шини колеса.


... Відпрацьовані гази бензинового двигуна мають робочу температуру 800 °C і вищу. У випускній системі відпрацьовані гази охолоджуються, і на виході з вихлопної труби їхня температура не перевищує 300 °C.


... Опори елементів випускної системи повинні бути доволі міцними й одночасно еластичними, щоб забезпечити надійне кріплення елементів системи та гасіння вібрацій. Якщо конструкція і місця встановлення опор не відповідають конструкції автомобіля, може статися пошкодження випускної системи або підлоги кузова.


... Випускний тракт має відповідати не лише моделі автомобіля, а й характеристикам конкретної модифікації двигуна. Використання правильних деталей є головною умовою збереження всіх
функціональних можливостей системи.