Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Кузовні деталі

Кузовні деталі Volkswagen

 

Щойно відпресовані деталі

Оригінальні кузовні деталі Volkswagen розробляються на етапі проектування визначеної моделі автомобіля, тому завжди мають точні розміри, ідеально відповідні розмірам сполучуваних елементів та мають оптимальну конструкцію з використанням різних матеріалів. Завдяки цьому після ремонту забезпечуються ті ж самі маса кузова, аеродинамічні якості та характеристики безпеки, що й у нового автомобіля.

Оригінальні кузовні деталі Volkswagen ідеально стикуються з іншими елементами конструкції, забезпечуючи високу жорсткість кузова, а отже, довговічність автомобіля, безпеку та комфорт для водія і пасажирів. При використанні з оригінальними лакофарбовими матеріалами Volkswagen зберігають гарантію на відсутність наскрізної корозії.

Завдяки застосуванню різних покриттів та ретельного нанесення герметиків на стики, забезпечують ефективний захист від корозії та довговічність кузова та також дають можливість після ремонту зберегти вихідний дизайн автомобіля і потребують незначних витрат часу на у становку, здешевлюючи ремонт.

 

Чи знаєте Ви, що?..

... Кузовні деталі не просто задають зовнішні форми автомобіля. Це ретельно спроектовані конструктивні елементи, що виконують цілу низку функцій. Головна з них - безпека пасажирів автомобіля та інших учасників дорожнього руху.


... Чим вища жорсткість кузова на кручення, тим менше він деформується під час руху нерівною дорогою та у момент швидкого проходження поворотів. За таких умов керувати автомобілем безпечніше.


... Стійкий до деформацій пасажирський відсік, а також передня і задня зони зминання є одними з важливих елементів пасивної безпеки автомобіля нарівні з ременями та подушками безпеки. Злагоджена робота цих елементів максимально захищає пасажирів у разі аварії, зменшуючи силу удару.


... Аеродинамічна форма послаблює опір повітря, зменшуючи витрату пального. Додатково пальне заощаджується завдяки малій масі кузова. Все це значною мірою залежить від конструкції та якості кузовних деталей.


... Зміна схеми деформацій кузова внаслідок установки неоригінальних деталей небезпечна для пасажирів автомобіля та інших учасників дорожнього руху.


... Використання неоригінальних деталей з погрішностями розмірів може зумовити значні затрати праці при установці.