Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Паливні фільтри

Надійність

Безпека

Оригінальні масляні фільтри Volkswagen

Висока якість фільтрування

Оригінальні масляні фільтри Volkswagen надійно видаляють усі забруднюючі частки з моторної оливи та забезпечують її високу якість за всяких умов експлуатації. Отже, вони дають змогу максимально зменшити зношення двигуна. Вони мають міцну конструкцію, що робить неможливим руйнування фільтра навіть за високої в'язкості оливи під час холодного пуску або за низьких температур повітря.

Оригінальні масляні фільтри Volkswagen здатні протистояти раптовим підвищенням тиску до 20 бар завдяки корпусам, стійким до дії тиску оливи і корозії та виключають проходження забрудненої оливи, минаючи фільтр. Мають високоякісні ущільнення та герметичні з'єднання. Оснащуються фільтрувальними сітками, забезпечуючи високу продуктивність фільтрування, необхідну сучасним двигунам. Мають мають високу брудоємність і при цьому створюють мінімальний опір потоку оливи.

Оригінальні масляні фільтри Volkswagen вирізняються стійкістю до високих температур та агресивних компонентів моторної оливи та забезпечують надійну роботу і значний ресурс двигуна, окупаючи кожну копійку своєї ціни.

 

Чи знаєте ви, що?

... Оливні фільтри видаляють із циркулюючої у двигуні моторної оливи рештки продуктів згоряння, вуглецеві і металеві частинки, а також частки сажі. Забруднення оливи може
спричиняти спад потужності двигуна, збільшення витрати пального та, що найгірше, вихід двигуна з ладу.


... Навіть найдрібніші часточки забруднень в оливі утворюють своєрідну шліфувальну пасту, що пошкоджує поверхні двигуна. Забруднена олива - поширена причина несправності підшипників.


... Оскільки моторна олива безперервно циркулює по всьому двигуну, без належного фільтрування концентрація забруднюючих частинок в оливі може поступово зростати, прискорюючи зношення двигуна.


... Після засмічення фільтра тиск у ньому різко зростає, що може зумовити руйнування фільтрувального елемента.


... Найпоширенішою є конструкція фільтрів з циліндричним корпусом з тонкої листової сталі. Такі фільтри можна знімати і повністю утилізувати.


... Оливні фільтри необхідно заміняти при кожній заміні моторної оливи. Якщо цього не дотримуватися, накопичений у фільтрі бруд може вимиватися потоком чистої оливи назад у систему змащення.