Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Моторна олива

Високоефективна моторна олива Volkswagen

 

З оригінальною оливою автомобіль їде краще.

Моторна олива знижує тертя між рухомими деталями, наприклад циліндрами, поршнями і кулачковим валом, підвищує ефективність роботи двигуна і скорочує витрату палива.
 
Використання відповідної моторної оливи запобігає перегріванню двигуна і подовжує термін його експлуатації.
 
Мастильні речовини очищають двигун і поглинають продукти згорання, відкладення і продукти стирання. Саме ці частки забруднень призводять до того, що моторна олива з часом темніє. Тому її необхідно регулярно міняти.
 
Часті поїздки на короткі відстані сприяють накопиченню в моторній оливі частинок палива і конденсату, що створює видимість достатнього рівня оливи. Однак при наступній поїздці на тривалу відстань ці частинки випаровуються, і рівень оливи падає, що може привести до пошкодження двигуна.
 
Необхідно регулярно перевіряти рівень оливи і при необхідності доливати її.
 
При заміні оливи необхідно також міняти масляний фільтр, щоб уникнути забруднення нової оливи залишками з масляного фільтру, які можуть привести до передчасного старіння нової оливи.

 

Чи знаєте Ви, що?..

... це оптимальна олива для вашого автомобіля марки Volkswagen, так як вона розроблена разом з двигуном і відповідає всім вимогам сучасних бензинових та дизельних двигунів зі збільшеним інтервалом обслуговування.


… виготовляється в суворій відповідності зі стандартами Volkswagen 504 00 і 507 00 для оливи LongLife.


… містить незначну кількість золоутворюючих компонентів для захисту сажового фільтру.


… завжди має бути потрібної консистенції навіть при екстремальних температурах навколишнього середовища і робочих температурних режимах й надійно захищає двигун від зносу.


… в порівнянні з менш ефективними оливами надійно виконує свої функції протягом всього періоду часу між замінами. Таким чином, вдається уникнути частої заміни оливи й найгіршого - пошкодження двигуна.


… доступно в тарі різного об'єму і ідеально підходить для того, щоб взяти його з собою в довготривалі подорожі.


… не вимагає добавок (присадок), так як його окремі компоненти ідеально пристосовані до двигуна вашого автомобіля.