Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Повітряні фільтри

Повітряні фільтри Volkswagen

Повітряні фільтри Volkswagen проектуються відповідно до конструкції та характеристик конкретного двигуна. Забезпечують чистоту і точне дозування пально-повітряної суміші, завдяки чому двигун може працювати на оптимальних режимах та надійно видаляють із всмоктуваного повітря забруднюючі частки різних розмірів, пропускаючи у двигун лише необхідну кількість повітря.

Повітряні фільтри Volkswagen мають високу брудоємність завдяки оптимальній формі складок паперу, обраній відповідно до характеристик двигуна, а також за рахунок великої площі фільтрувальної поверхні, спеціальної технології тиснення й обробки згинів паперу. Вони  точно відповідають розмірам корпусів, забезпечуючи ідеальне ущільнення. Завдяки цьому у двигун не потрапляє нефільтроване повітря.

Повітряні фільтри Volkswagen знижують рівень шуму у впускному тракті двигуна, зберігають високі експлуатаційні якості впродовж усього строку служби та виключають поступове підвищення витрати пального і рівня шкідливих викидів, заощаджуючи ваші гроші т а зберігаючи довкілля.

 

Чи знаєте Ви, що?..

... Повітряний фільтр видаляє забруднюючі частки з повітря, що подається до камер згоряння двигуна.

... Якщо ущільнення фільтра порушено або його розміри не відповідають розмірам посадкового місця, у двигун потрапляють абразивні частки пилу, пошкоджуючи стінки циліндрів, поршневі кільця, підшипники та клапани.

... При засміченні фільтра у впускному колекторі виникає розрідження, внаслідок чого відфільтровані частки пилу можуть потрапляти з фільтра у двигун.

... Потужність і крутний момент двигуна безпосередньо залежать від кількості всмоктуваного повітря. Повітряний фільтр допомагає регулювати витрату повітря на вході у двигун.

... До паперу, з якого виготовляють фільтр, ставлять високі вимоги. Розміри складок паперу мусять бути точними і незмінними. Папір повинен мати суцільне просочення, аби забезпечувати сталу форму складок та ефективну роботу фільтра навіть за високої вологості повітря.

... Ресурс якісних повітряних фільтрів становить близько 80 000-100 000 км пробігу. Коли він вичерпується, витрата повітря через фільтр стрімко падає. Це призводить до зниження потужності двигуна, а також до підвищення витрати пального і рівня шкідливих викидів.