Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Рідина склоомивача

Оригінальна рідина склоомивача Volkswagen

 

Кришталева прозорість стекол

Оригінальна рідина склоомивача Volkswagen зменшує небезпеку утворення вапняного нальоту, що може забивати шланги і форсунки та робить мінімальним вплив на довкілля завдяки використанню неіонізованих поверхнево-активних речовинх.

Оригінальна рідина склоомивача Volkswagen продається у концентрованому вигляді (температура замерзання -70 °C) і як готовий розчин (температура замерзання -21 °C). Для використання влітку пропонується рідина з підвищеним вмістом поверхнево-активних речовин, завдяки чому ефективніше видаляються рештки комах з вітрового скла. Високі очищувальні якості дозволяють їй легко видаляти навіть воскоподібні і маслянисті забруднення. У концентрованому вигляді має надто низьку температуру замерзання. Такий концентрат може використовуватися значно довше, тому купувати його вигідніше.

Оригінальна рідина склоомивача Volkswagen максимально сумісна з усіма матеріалами, з яких виготовляються деталі автомобілів Volkswagen та має хорошу плинність і тому ідеально підходить для омивачів з віяловими форсунками.

 

 Чи знаєте Ви, що?...

... Безперешкодний огляд дороги через вітрове скло - ключовий чинник безпеки дорожнього руху. Якщо скло забруднене, водій може не помічати небезпеки до останньої секунди. Склоомивач у парі зі склоочисником видаляє забруднення з вітрового скла.


... Без склоомивача щітки склоочисника можуть лише розмазувати бруд по склу, дедалі погіршуючи оглядовість.


... Якщо рідина склоомивача не містить компонентів для захисту від замерзання, вона може замерзати в бачку, з'єднувальних шлангах, форсунках, і навіть на вітровому склі. Утворений при замерзанні рідини на склі полій значно погіршує оглядовість.


... Рідина склоомивача не повинна пошкоджувати лакофарбове покриття кузова, гумові елементи щіток склоочисника та інші матеріали деталей автомобіля, на які вона може потрапляти. Зокрема, вона не повинна зумовлювати розтріскування корпусів фар.


... Якщо рідина склоомивача повністю витрачена, її необхідно залити до бачка при першій нагоді.