Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Салонні фільтри

Оригінальні салонні фільтри Volkswagen

Чисте та безпечне повітря в салоні Вашого Volkswagen

 

З настанням теплого літа, дуже важливо, щоб у салоні Вашого автомобіля Volkswagen був приємний і безпечний для Вашого здоров'я мікроклімат.

Повторимося, це дуже важливо тому, що під час цвітіння в кожному кубічному метрі повітря міститься близько 3 000 часток пилових та алергічних сполук, які потрапляють в салон через відпрацьований старий фільтр салону та можуть викликати серйозні дихальні розлади та інші алергічні реакції.

На щастя, Ви можете отримати більш ніж 99% захист від попадання в салон Вашого автомобіля шкідливих речовин. Цей захист - оригінальні фільтри салону від Volkswagen.


Чисте та безпечне повітря є життєво необхідним для кожного з нас

Доросла людина вживає в середньому 2-3 л рідини на добу, 1-1,5 кг їжі, та 20-30 кг повітря! Повітря є найбільш важливим компонентом, який ми вживаємо. Таким чином, дуже важливо вдихати якомога чистіше повітря, яке не містить шкідливих речовин в значній мірі.

Несправна та неочищена система кондиціювання повітря в са­лоні автомобіля, може бути ризиком для безпеки і здоров'я Ва­шого та Ваших близьких. Якщо фільтр салону забитий брудом, кількість дрібних часточок пилу, сажі та мікроорганізмів у пові­трі збільшується. Можливі наслідки: симптоми втоми, подраз­нення дихальних шляхів та чхання, а також втрата концентрації за кермом.

До речі, чхання на швидкості всього 50 км/год означає, що протягом наступних 13м Ви перебуваєте за кермом наосліп. На більш високих швидкостях ця відстань відповідно збільшу­ється.

Оригінальні фільтри салону від Volkswagen на 99% захи­щають салон Вашого Volkswagen від більшості твердих та газоподібних забруднюючих речовин. .

 

Активоване вугілля: що це насправді?

Активоване вугілля складається в основному з вуглецю з дуже пористою структурою.
Пори з'єднані одна з іншою, як губки з відкритими порами.
Активоване вугілля для виготовлення фільтрів отримують зі шкаралупи кокосових горіхів, оскільки вони забезпечують максимальну площу поверхні.

Кожен грам вуглецю, що використовується в Оригінальних фільтрах салону від Volkswagen, має площу поверхні від 300 до 2000 м2. Фільтр містить тільки 4 г вуглецю, але навіть це дорівнює розміру фут­больного поля. Щільність активованого вугілля становить десь від 200 до 60 кг/м3.

За допомогою шару активованого вугілля в Оригінальних філь­трах салону від Volkswagen, газоподібні речовини, які пов'язані насамперед з неприємними запахами, можуть ефективно погли­натися. Але також фільтри салону запобігають вільному потра­плянню шкідливих газоподібних речовин в салон автомобіля.

Отже:

Приїжджайте в один з офіційних дилерських центрів Volkswagen, перевірте стан системи кондиціювання салону та проведіть заміну салонного фільтру. Натомість Ви отримаєте безпечне та чисте повітря в салоні та прекрасне самопочуття!

 

Чи знаєте Ви, що?..

... Салонні фільтри запобігають потраплянню до салону автомобіля дрібного пилу та пилку рослин. Це важливо не лише для алергіків. Якщо ви чхнете при швидкості руху 50 км/год, автомобіль подолає 13 метрів, перш ніж ви знову почнете контролювати обстановку на дорозі.


... За даними найстарішого автомобільного клубу Німеччини Auto - mobil-club von Deutschland (AvD), чверть усіх аварій пов'язана з алергією у водіїв (джерело: www.avd.de).


... Засмічення фільтра зумовлює збільшення кількості пилу, сажі та мікроорганізмів у повітрі, що надходить до салону. Це може призвести до прискореної втоми водія і зниження концентрації його уваги.


... При засміченні фільтра частки пилу також потрапляють до кондиціонера, порушуючи його роботу. Внаслідок цього можуть з'являтися неприємні запахи.


... Засмічення фільтра може знижувати продуктивність вентилятора, зумовлюючи швидке запотівання стекол.


... Німецька асоціація з питань боротьби з алергією та астмою рекомендує заміняти салонні фільтри щорічно (джерело: www.daab.de)