Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Зубчасті ремені

Зубчасті ремені Volkswagen

Оригінальні зубчасті ремені Volkswagen виготовляються з надміцного синтетичного матеріалу та скловолокна. Мають зносостійке покриття і можуть витримувати найтяжчі навантаження за всяких умов.

Оригінальні зубчасті ремені Volkswagen безперервно забезпечують точну синхронізацію роботи газорозподільного механізму двигуна. Вони стійкі до високих температур та вологи. Здатні витримувати різкі зміни температур від полярного морозу до жару прогрітого двигуна.

Оригінальні зубчасті ремені Volkswagen найкраще працюють у парі з оригінальними натяжними роликами Volkswagen, що постійно підтримують оптимальний натяг ременя, збільшуючи строк його служби.

Оригінальні зубчасті ремені Volkswagen у фірмових сервісних центрах зазвичай замінюються з натяжними і напрямними роликами, оскільки ті також зношуються. Одночасна заміна цих деталей значно дешевша, адже виконання цих складних робіт оплачується один раз. До того ж комплект для ремонту коштує менше, ніж окремо придбані запасні частини.

 

Чи знаєте Ви, що?..

... Зубчастий ремінь газорозподільного механізму, що з'єднує колінчастий і розподільний вали, знаходиться в передній частині двигуна. Завдання розподільного вала, розташованого в головці блока циліндрів, полягає в тому, щоб відкривати і закривати клапани у потрібний час.


... Упродовж свого строку служби зубчасті ремені долають величезну відстань, що більш ніж ушестеро перевищує довжину екватора.


... Навіть по завершенні збільшеного міжсервісного інтервалу зубчасті ремені не повинні розтягуватися, оскільки це призводить до порушення синхронізації клапанного механізму і, як наслідок, до збільшення витрати пального та рівня шкідливих викидів.


... При розриві зубчастого ременя поршні вдаряють по висунутих клапанах, згинаючи їхні стрижні і руйнуючи тарілки. Відтак доводиться, щонайменше, заміняти головку блока циліндрів. За найбільш несприятливих умов навіть надійний двигун може за лічені секунди назавжди вийти з ладу.


... Інтервали заміни ременів залежать від моделі автомобіля та двигуна. Разом із зубчастим ременем часто замінюють і водяний насос, оскільки ця операція також потребує чималої праці.