Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Разом вигідніше.

Оригінальні дуги та підніжки

Спеціальна перевага -11%* на одночасне придбання дуг та підніжок для власників Amarok.

Декоративна дуга складається із двох труб і надає потужному пікапу класичних рис. Дуги діаметром 76 мм монтують на борти вантажного відсіку, і вони не обмежують корисний об'єм; можна використовувати в поєднанні з пластиковою кришкою вантажного відсіку.

Оригінальні бокові дуги з підніжками - стильна окраса й практичний елемент, адже не просто увиразнює дизайн автомобіля, а й полегшує посадку й вихід і спрощує доступ до багажника на даху. На вибір доступні сталеві дуги з порошковим покриттям чорного кольору та спортивно-елегантні дуги з полірованої неіржавкої сталі. Монтаж у стандартних точках кріплення на шістьох кронштейнах (входять до комплекту); свердлити додаткові отвори не потрібно. Вантажність до 200 кг.

Більш детальну інформацію запитуйте у Вашого сервіс-консультанта.

 

 

 

* Під перевагою -11% мається на увазі нова ціна, що знижена на 11% від актуальної рекомендованої роздрібної ціни в день продажу. Кількість товару обмежена. Офіційний імпортер автомобілів Volkswagen в Україні ТОВ «Порше Україна» не несе відповідальності за зміну ціни.