Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Подорожуй безпечно з оригінальними аксесуарами

 

Спеціальна пропозиція "Подорожуй безпечно", дає можливість придбати оригінальні аксесуари Volkswagen з перевагою до -7%*.

Спеціальні ціни діють до 31.08.2018 в офіційній дилерській мережі на теріторії України.

Поперечини з перевагою до 1000 грн*

З багажними аксесуарами Volkswagen ви заберете в дорогу все необхідне. Базовим елементом для всіх систем є поперечини з алюмінієвого профілю. На них легко монтувати кріплення для серфбордів, велосипедів, лиж і сноубордів, багажні бокси тощо. Поперечини випробовують на відповідність вимогам не лише City Crash1, а й значно суворішого стандарту Volkswagen City Crash Plus. Обтічний профіль зменшує аеродинамічний шум. Поперечини постачають зібраними.

Кріплення для велосипеда з перевагою до 500 грн*

Завдяки продуманим фіксаторам для рами й напрямній для колеса велосипед сам займає правильне фіксоване положення. Інноваційний поворотний регулятор обмежує зусилля, що прикладається до рами велосипеда. М'які накладки на фіксаторі рами захищають лакофарбове покриття. Колеса надійно тримають діагональні ремені зі зручними пряжками. Замки на фіксаторах і точках кріплення захищають велосипед від крадіїв. Кріплення можна швидко переставити на інший бік автомобіля без додаткових інструментів. Відповідає вимогливому стандарту Volkswagen City Crash Plus1.

Бокси на дах з перевагою до 2000 грн*

Нові багажні бокси мають поліпшений обтічний дизайн, який послаблює неприємний шум вітру під час руху. Конструкція пристосована до сучасного дизайну нових моделей Volkswagen і включає досконалу систему швидкого кріплення, яку постачають готовою до використання. Під час вантаження речей комфорт і безпека мають критичне значення, тому бокс оснащений інноваційною системою DuoLift, яка дає змогу відкривати кришку з обох боків. Усередині бокс має три кріпильних ремінці для фіксації багажу. Триточковий центральний замок захищає майно від крадіжок.

Тримач для велосипедів з перевагою до 2000 грн*

Перевагою кріплення Premium для двох велосипедів чи електробайків є неймовірно легка конструкція й новий механізм фіксації. Кріплення саме фіксується на кульовому наконечнику тягово-зчіпного пристрою: потрібно лише встановити його на місце й натиснути вниз. Новий запатентований механізм фіксації без важелів відчутно спрощує складання. Інноваційні знімні проставки із захистом від крадіжок полегшують користування пристроєм. Кріплення має педаль, якою пристрій можна посунути вбік й отримати доступ до багажного відсіку, навіть у моделях із великою кришкою багажника. Складене кріплення компактне, його можна перевозити в багажнику. Стильним доповненням є рамка для номерного знака з написом «Volkswagen». У комплекті також є захисний чохол для самого кріплення й рампа для легшого вантаження важких велосипедів. У деяких автомобілях кріплення можна зберігати в ніші для запасного колеса.

Дитячі крісла з перевагою до 2000 грн*

Найвищий рівень захисту й комфорту для немовлят і малюків. Система ISOFIX жорстко з'єднує крісло з кузовом автомобіля. На сидіннях без кріплень ISOFIX дитяче крісло можна зафіксувати штатним триточковим ременем безпеки. Регульовані за висотою п'ятиточкові паски надійно втримують малюка.

* Під перевагою -7%, 500, 1000, 2000 та 3000 грн мається на увазі нова ціна, що знижена на 7%, 500, 1000, 2000 та 3000 грн від актуальної рекомендованої роздрібної ціни в день продажу. Кількість товару обмежена. Офіційний імпортер автомобілів Volkswagen в Україні ТОВ «Порше Україна» не несе відповідальності за зміну ціни.