Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Офіційна гарантія

Розширена гарантія* на комерційні автомобілі Volkswagen

Для усіх моделей комерційних автомобілів Volkswagen* діє гарантія 4 роки з моменту придбання автомобіля або 120 000 км (для нового Crafter - 250 000 км) пробігу в залежності від того, що настане раніше. Перші два роки заводської гарантії діють без обмежень щодо пробігу в будь-якій країні.

Розширена гарантія (3-й та 4-ті роки) розповсюджується на автомобілі комерційної лінійки Volkswagen*, придбані, починаючи з 01.01.2015 (включно), та діє за умови недосягнення автомобілем вказаного пробігу. Гарантія в 3-й та 4-тий рік діє виключно на території України.

Термін дії гарантії на новий Crafter становитиме 4-ри роки або 250 тис. км пробігу в залежності від того, що настане раніше. Перші два роки заводської гарантії діють без обмежень щодо пробігу в будь-якій країні. Гарантія в 3-й та 4-тий рік діє виключно на території України.

Нові умови гарантії - це свідчення виключно високої якості автомобілів Volkswagen. Такі умови гарантії стали можливими завдяки високій якості технічного обслуговування автомобілів, яке здійснює офіційна дилерська мережа Volkswagen в Україні. Високий рівень сервісу в офіційних дилерських центрах Volkswagen - це одна із запорук успіху бренду і тому велика увага приділяється якісному розвитку офіційної дилерської мережі Volkswagen в Україні.

Впровадженням даної програми виробник в черговий раз демонструє впевненість у бездоганній якості і надійності комерційних автомобілів Volkswagen, які можна замовити і придбати у офіційних дилерів  Volkswagen. Клієнту надається широкий вибір індивідуальних комплектацій, який задовольнить найвибагливішого водія.

При виявленні заводського дефекту в період дії гарантії будь-які ремонтні роботи, необхідні для усунення цього дефекту, здійснюються безкоштовно тільки у офіційного дилера Volkswagen.

Умови гарантії:
• Дія гарантії не поширюється на деталі, що вийшли з ладу внаслідок природного зносу або в результаті некоректної експлуатації або участі в спортивних змаганнях;
• Всі замінені по гарантії деталі переходять у власність Volkswagen. На запасні частини, що використовуються при гарантійному ремонті, надається гарантія, термін дії якої закінчується одночасно з терміном дії гарантії на автомобіль;
• Дія гарантії не поширюється на рекомендоване виконання технічного обслуговування автомобіля;
• Зміна власника автомобіля не впливає на дію гарантії.

Більш докладну інформацію щодо гарантійної підтримки Ви можете дізнатися у сервісного консультанта в найближчому офіційному дилерському центрі  Volkswagen.

 

Проведення гарантійного ремонту за кордоном

При необхідності ремонту автомобіля під час перебування за кордоном, в період дії дворічної гарантії, зверніться на СТО будь-якого офіційного дилера або сервісного партнера Volkswagen, що має право здійснювати гарантійний ремонт в країні вашого перебування.


Для ремонту необхідно надати інформацію про проведення техоглядів та технічного обслуговування, що міститься в «Сервісній книжці». Гарантійний ремонт здійснюється безкоштовно.

 

Гарантія від наскрізної корозії

Всі сучасні моделі Volkswagen в процесі виробництва повністю захищаються від утворення корозії, яка виникає на внутрішній поверхні кузова. Термін дії гарантії на захист від наскрізної корозії, викликаної проникненням іржі, з внутрішньої поверхні кузова на зовнішню, становить 12 років з моменту першої реєстрації.

У малоймовірному випадку виникнення даного дефекту в період дії гарантії, він підлягає безкоштовному усуненню на СТО будь-якого офіційного дилер Volkswagen (незалежно від того є він дилером, що продав Вам автомобіль, чи ні).

Умови гарантії:
• При виявленні дефекту Ви зобов'язані негайно повідомити про нього найближчого офіційного дилера Volkswagen. За умови дії гарантійного періоду.
• Наскрізна корозія не повинна бути викликана пошкодженням, відсутністю або недостатнім доглядом або технічним обслуговуванням автомобіля або зовнішньої корозією.
• Область, що стала приводом для пред'явлення претензії, не виникла в результаті проведення ремонтних робіт з нижчим рівнем захисту від наскрізної корозії.

Всі ремонтні роботи повинні проводитися негайно згідно з технічними рекомендаціями виробника і з використанням тільки схвалених запчастин і матеріалів для забезпечення вихідного рівня захисту від корозії.

За більш детальною інформацією, щодо умов гарантії, звертайтеся до Вашого найближчого дилера або сервісного партнера Volkswagen.

 

* Розширена гарантія не розповсюджується на усі і будь-які переобладнані автомобілі комерційної лінійки Volkswagen, а також на автомобілі VW Caddy з двигуном EA189 з обмежених партій. На зазначені автомобілі розповсюджується стандартна заводська гарантія тривалістю 2 роки без обмеження пробігу в разі дотримання, регламентованих Заводом-виробником вимог і обмежень щодо переобладнаного автотранспорту. Більш докладну інформацію щодо гарантійної підтримки Ви можете дізнатися у сервісного консультанта в найближчому офіційному дилерському центрі  Volkswagen.