Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Технічне обслуговування

Технічне обслуговування

Автомобілі Volkswagen відповідають найвищим стандартам якості, безпеки та надійності. Проведення планового технічного обслуговування (ТО) допоможе Вам максимально зберегти кошти, інвестовані в автомобіль, та також посприяє тривалому терміну служби автомобіля, підвищенню надійності та безпеки і дозволить вам сконцентруватися на отриманні задоволення від водіння.

Технічне оснащення сервісних станцій, наявність спеціального обладнання та інструмента, разом з кваліфікованими спеціалістами офіційних сервісних центрів Volkswagen, дозволяють зменшити час на технічне обслуговування та значно знизити витрати на підтримку Вашого Volkswagen в бездоганному робочому стані.

Повний перелік робіт і запасних частин до технічного обслуговування, рекомендованих заводом виробником, наведений у розділі «Технічне обслуговування» в сервісній книжці до Вашого Volkswagen.

 

Пропозиції від незалежних майстерень дешевше?

У деяких випадках Ви можете знайти більш доступні цінові пропозиції, але:

Чи включає ціна усі пункти інспекцій та перевірок, які необхідні для належного технічного обслуговування Вашого автомобіля?

Чи буде огляд або ремонт проводитися сертифікованими фахівцями та й в спеціалізованому місці?

Чи використується спеціальний інструмент та спеціальні знімачі в процессі зняття та встановлення деталей та вузлів Вашого автомобіля?

Чи відповідають запасні частини, які встановлюються на Ваш автомобіль, стандартам якості оригінальних деталей Volkswagen?

Чи відповідає час, витрачений на ремонт, рекомендаціям та стандартам Volkswagen?