Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Запчастини Economy

Деталі Volkswagen Economy для комерційних автомобілів від 5 років і більше.

Для ремонту, вартість якого адаптована до вартості комерційних автомобілів Volkswagen більш старих моделей, ми пропонуємо деталі класу Economy - новий, привабливий за ціною продукт, що займає гідне місце в нашому асортименті.

Ця додаткова лінійка продукції включає типові деталі, що зношуються, такі як глушителі, гальмові колодки, стартерні батареї і т. ін. Асортимент деталей Economy постійно розширюється.

На відміну від Оригінальних деталей і Оригінальних обмінних деталей, які ідентичні використовуваним при виробництві автомобілів, деталі Volkswagen Economy спеціально розроблені для автомобілів зі строками експлуатації понад п'ять років. Ця продукція може, наприклад, мати відмінності в дизайні і технічних характеристиках конструкції, матеріалах і/або показниках міцності в ряді моделей.

Однак Деталі Volkswagen Economy повністю засновані на технологічному досвіді компанії Volkswagen AG.

Такі докладні технічні вимоги розроблені в результаті всебічних досліджень, що проводяться відділами технічного розвитку і забезпечення якості Volkswagen.

З деталями Volkswagen Economy Ви одержуєте якісні деталі, відповідно до очікувань повної належності компанії Volkswagen, за особливо привабливими цінами.

Деталі Volkswagen Economy:

- є Оригінальними деталями, конструкція яких заснована на деталях автомобілів, що споконвічно використовувалися під час виробництва,

- чудова інтеграція з гармонічною взаємодією з існуючими компонентами автомобіля,

- чудові робочі характеристики і відмінна якість за привабливою ціною.

Розумне рішення для комерційних автомобілів Volkswagen більш ранніх моделей.

Лише з оригінальними запасними частинами Ваш Volkswagen на 100% Volkswagen.

Гальмівні колодки Economy

Глушники Economy

Акумуляторні батареї Economy

Щітки склоочисників Economy

Амортизатори Economy

Фільтри салону Economy