Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Акумуляторні батареї серії Volkswagen Economy

Економічні акумуляторні стартерні батареї Volkswagen спеціально розроблені та сконструйовані для автомобілів, що мають як мінімум 5-ти річний строк експлуатації. Наші економічні стартерні батареї мають привабливу невисоку цінову категорію, пропонуючи при цьому високий рівень якості, що відповідає бренду Volkswagen.

За основу для створення економічних акумуляторних стартерних батареї Volkswagen було узято оригінальну свинцевокальціеву стартерну батарею. Особливості підвищення безпеки, такі як, обмежувач зворотного спалаху, поворотна оптимізована кришка, вібростійкість, та спеціальний індиктор рівня кислотності також входять до моделей економічних стартерних акумуляторних батарей.


Низька собівартість пояснюєтсья невеликою кількістю вмісту свинця, що, все рівно, перевищує показчики моделей конкурентів на 20%. Ця модифікація ніяк не впливає на надійність використання батареї. Більше того, наші економічні акумуляторні батареї дуже надійні в експлуатації за будь-яких погодних умов.

Ми пропонуємо всього 4 типи економічних акумуляторних стартерних батареї з потужністю від 44 Аг до 85 Аг. Кожен тип батареї відповідає конкретної моделі автомобіля.
Як і у випадку усіх інших типів акумуляторних батарей нашого виробництва, всі 4 типи економічних стартерних акумуляторних батареї мають 15 місячний строк збережуваності. Гарантійний період 2 роки у відповідності з діючими законодавчими вимогами.

Економічні стартерні акумуляторні батареї Volkswagen встановлюються виключно на автомобілі з 5 річним або більшим строком експлуатаціі.

 

Головні переваги акумуляторних батарей Volkswagen Economy:

- Для автомобілів з 5-ти річним строком експлуатації, та не обладнаних системою автоматичного запуску/зупинки двигуна
- Надійність при холодному запуску двигуна
- Не вимагає експлуатаційного догляду
- Швидкість саморозрядження не збільшується в процесі експлуатації акумуляторної батареї
- Низький рівень саморозрядження
- Вміст свинцю на 20 відсотків більше, ніж в інших батареях конкурентів
- Інтегрований індикатор зношення (індикатор кислотності)
- Низька вартість

 

Порівняльні випробування АКБ Volkswagen Economy

Наша мета створення економічних стартерних акумуляторних батарей полягала у тому, щоб домогтися переваги над батареями з високим рівнем вмісту свинцю, не знижуючи рівень якості, який є характерним для продукції бренду Volkswagen. Незалежний Інститут провів порівняльні випробування 4 фірмових акумуляторних стартерних батарей, які мали успішний результат та підтвердили досягнення нашої мети.

FAKT GmbH, - визнаний інститут незалежних випробувань, розташований у м. Хеймертінгем, Німеччина, регулярно проводить випробування акумуляторних батарей для автомобілів з метою технічної перевірки, а також для публікацій в пресі. Вироби компанії Volkswagen пройшли ряд випробувань, які вказали на досягнення високих результатів згідно зі всіма критеріями.
Інші порівняльні батареї було встановлено як товари без торгівельної марки. Взагалі, всі три нові батареї (напр., Varta, Fiamm або Banner), що проходили випробування добре себе зарекомендували. У кінцевому рахунку, економічні акумуляторні стартерні батареї з потужністю у 12 В та 72 Аг стали явними переможцями випробувань.

Вимірювання ємності

По-перше, потужність кожної стартерної батареї вимірювалася при доставці. Це дозволяє фахівцям зробити висновки щодо терміну зберігання, віку та стану батареї. Всі вироби, які проходили випробівання, було повністю перезаряджено, та наведені в їх звичайний режим дії для того, щоб визначити чи кожна батарея відповідає показникам, що наведено на ній. На двох стадіях випробування, економічна стартерная батарея значно випередила своїх конкурентів. На другому місці виявилась Varta Silver, з потужністю 63 Аг, у порівнянні зі вказаним на ній показником у 74 Аг. Інші 2 вироби, обидва з яких було зазначено на потужність 74 Аг, не виправдали очікувань.


Стабільність циклу

На цій стадії випробувань, яка візначає термін використання акумулятора, батареї неодноразово піддавались розрядженню та зарядженню. Економічна стартерна батарея моделі 17 разів була розряджена та заряджена, до того, як не змогла дати 10.5 Вольт, зазначені в технічних характеристиках. Інші ж батареї змогли пройти такий вид випробувань лише 7 разів. Деталі економічної модели мають потужність на 55% більше, ніж інші. У цьому випробуванні було доведено, що економічна акумуляторна батарея має самий довгий термін використання.

 

Здатність до холодного запуску

Акумуляторна батарея пройшла випробування в зимових умовах експлуатації та показала добрі результати. Незважаючи на те, що батарея Fiamm Diamond виконала 19 запусків при холодній температурі, економічна батарея провела 14 запусків. Більш того, продукція бренду Volkswagen зайнала перше місце у подальшому вимірюванні енергоємкості.

 

Опір глибокій розрядці акумуляторної батареї

На цьому етапі випробувань, інститут випробувань імітував ситуацію ненавмисно залишивши включеним світлом на всю ніч, з подальшою оцінкою стану батареї.
На цій стадії було проведено оцінку часу розрядки до кінцевої напруги 6 В. Економічна акумуляторна стартерна батарея витримала 9.62 годин. Тільки Varta Silver протрималася більше (9.96 годин), у той час коли батарея Fiamm витримала лише 8.67 годин.

 

Випробування на вібрації та нахил

Всі батареї, що випробовувалися, за винятком Fiamm Diamond пройшли випробування на вібрацію. Наприклад, в батареї Fiamm, акумуляторна кислота просочувалася з повітряної трубки під час нахилу, також як і під час вібраційного випробування. Проте всі батареї пройшли подальші випробування працездатності.


Ці випробування показали, що наша лінія товарів, призначена для уживаних автомобілів, має високий рівень якості. Ми хотіли б відзначити те, що ці випробування є загальними і результати цих випробувань не можуть бути застосованими до всіх подібних виробів. Опубліковані результати мають відношення виключно до товарів, які було випробувано, і ні до яких інших виробів, які є в наявності на ринку.


На завершення хочемо додати, що в поєднанні з відмінними експлуатаційними характеристиками, акумулятори Економі мають дуже привабливі ціни і доступні тільки в офіційній дилерській мережі Volkswagen.