Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

 Амортизатори серії Volkswagen Economy

Амортизатори Volkswagen Economy спроектовані спеціально для автомобілів віком понад п'ять років та відповідають стандартам якості Volkswagen. Завдяки оптимізації низки конструкційних параметрів вони розраховані на коротший строк служби, що відповідає строку експлуатації таких автомобілів.

Як свідчить статистика, причиною переважної більшості рекламаційних випадків з амортизаторами є неправильне встановлення. Існують такі нюанси конструкції підвіски автомобіля, без розуміння яких механіку легко зробити помилку, тому ми рекомендуємо робити заміну лише на офіційних дилерських підприємствах, навченими фахівцями із застосуванням спеціального інструменту, з дотриманням усіх вимог заводу виробника.

 

Головні переваги амортизаторів Volkswagen Economy:

- дешевші від Оригінальних деталей більш ніж на 20% завдяки адаптації до віку автомобіля.
- компенсують різницю навантажень у різних точках шасі/підвіски, наприклад на поворотах, забезпечуючи стійкість та належну керованість.
- реагують на кожну нерівність дороги та гарантують надійне зчеплення з дорожнім полотном за рахунок інтенсивного гасіння вібрацій. Це підвищує стійкість автомобіля при маневруванні та комфорт руху.
- забезпечують курсову стійкість автомобіля, особливо при екстреному гальмуванні, та виключають втрату контакту з дорожнім покриттям навіть при буксируванні тяжкого причепа або при максимальному завантаженні.
- прекрасно підходять для різних моделей Volkswagen та ефективно працюють у поєднанні з усіма компонентами шасі/підвіски - гальмами, рульовим управлінням, шинами й електронними системами активної безпеки.
- не відрізняються за експлуатаційними якостями від Оригінальних деталей, проте мають перевагу в ціні.
- не допускають компромісів щодо безпеки. У контексті безпеки амортизатори Economy не поступаються Оригінальним амортизаторам Volkswagen.

Стандарт Volkswagen/DIN/ISO

Деталі Economy відповідають стандартам якості Volkswagen, вимоги яких перевершують стандарти DIN, ISO, а також вимоги законодавства. Вибір постачальників здійснюється на підставі визначених технічних параметрів. Дотримання суворих вимог стандартів до автомобілів віком понад п'ять років забезпечується вичерпними комплексними випробуваннями.

Вищий рівень комфорту порівняно з продуктами конкурентів

За результатами випробувань у поєднанні з іншими компонентами шасі і підвіски, а також електронними системами (ABS, ESP тощо) амортизатори Economy дають вищий рівень безпеки та комфорту.

Конструкція

1. Шток поршня
Міцний матеріал з електрополірованою або
хромованою поверхнею

2. Кришка
Пластикова кришка з гофрованим/фланцевим
демпферним ущільненням

3. Чашка пружини
Амортизатори передньої осі оснащуються
упорами для пружини

4. Матеріал
Товщина стінки і склад матеріалу залежать від
міцності пружини

Як виникає несправність?

- Природне зношення під час нормальної експлуатації
- Корозія внаслідок впливу бруду, дорожньої солі та вологи
- Частий рух нерівними дорогами
- Часті поїздки з максимальним завантаженням або перевантаженням
- Перевищення допустимого навантаження на тягово-зчіпний пристрій

Використання неякісної продукції конкурентів:

Несумісність з компонентами шасі/підвіски (пружинами, важелями, гальмівною системою), що призводить до погіршення керованості авто

Як визначити несправність?

- Підвищена чутливість до бічного вітру
- Розгойдування автомобіля і після подолання нерівностей
- Стук під час руху нерівною дорогою на низьких швидкостях
- Нерівномірне та/або інтенсивніше зношення шин
- Биття керма, вібрація коліс при екстреному гальмуванні
- Хиткість у поворотах
- Збільшення гальмівного шляху
- Витік рідини з амортизаторів створює загрозу для безпеки! Такий амортизатор підлягає терміновій заміні

Наслідки несправностей

Відсутність демпфірування - значне погіршення керованості

Збільшення гальмівного шляху до 20% - нещільне прилягання коліс до поверхні дороги при екстреному гальмуванні призводить до неконтрольованого заносу. Автомобіль втрачає зчеплення з дорогою.

Занос - автомобіль продовжує розгойдуватися після подолання нерівностей. Розгойдування кузова посилюється. У такій ситуації автомобіль стає практично некерованим і його може занести

Втрата стійкості на поворотах - підвищена хиткість передньої частини автомобіля і знос передньої осі, особливо під час різких маневрів

Висока ймовірність аквапланерування - з огляду на відсутність надійного контакту з поверхнею дороги, навіть на низьких швидкостях шини піднімаються над дорожнім покриттям під дією води. Це створює ефект аквапланерування, що призводить до втрати керованості і критичного зниження ефективності гальм. Ефект аквапланерування зникає після подолання водної перешкоди.

Підвищена чутливість до бічного вітру - істотне погіршення курсової стійкості

Порушення роботи систем активної безпеки (ABS, ESP)

Як власникові автомобіля, вам слід...

... стежити за змінами у поведінці автомобіля. Як правило, погіршення ходових якостей автомобіля свідчить про зношення амортизаторів.

… дотримуватися періодичності технічного обслуговування.

Зношення амортизаторів - доволі тривалий процес. Часто погіршення ходових якостей залишається непоміченим. Через це амортизатори підлягають обов'язковій перевірці при пробігу від 60 000 до 80 000 км.

Чи знаєте ви, що?...

... амортизатори впливають на дорожню безпеку, оскільки утримують автомобіль на заданій траєкторії руху?

… за даними інституту TÜV кожен десятий автомобіль експлуатується з несправними амортизаторами, створюючи загрозу для безпеки дорожнього руху?

... стан амортизатора можна оперативно проконтролювати за допомогою фірмового діагностичного обладнання на офіційних сервісних підприємстваїх?

… ефективна робота систем безпеки - ABS та ESP ‒ можлива лише за наявності точної інформації про роботу шасі? Несправність амортизаторів призводить до спотворення сигналів. Це тягне за собою підвищення ризику перекидання автомобіля під час різкої зміни напрямку руху.

... несправність амортизаторів підвищує ймовірність аквапланерування та чутливість до бічного вітру, призводить до биття керма і розгойдування автомобіля при подоланні нерівностей, а також до інтенсивного зношення шин?

... несправні амортизатори значно збільшують гальмівний шлях автомобіля при екстреному гальмуванні?