Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Щітки склоочисників серії Volkswagen Economy

Гарна видимість. Безпека руху

Щітки склоочисника мають складну роботу, яку вони виконують майже непомітно. При середньостатистичному пробігу автомобіля щітки склоочисника за півроку долають відстань близько 400 км по поверхні скла. Це дорівнює загальной протяжності тринадцяти футбольних полів.

Як і усі щітки склоочисників, щітки склоочисників серії Volkswagen Economy призначені для видалення води і очищення вітрового скла. Але тільки щітки склоочисники Volkswagen Economy розроблені спеціально для автомобілів віком понад 5 років, з дотриманням усіх стандартів якості Volkswagen, вимоги яких перевершують стандарт DIN, ISO, а також вимоги законодавства до очищення сектора огляду.

У процесі роботи, щітки склоочисника Volkswagen Economy взаємодіють з електромотором привода склоочисників, важелями склоочисників і рідиною омивача, та забезпечують ефективну роботу у будь-яких погодних і дорожніх умовах (сніг, туман, дощ, темний час доби), на будь-яких швидкостях та режимах роботи, упродовж усього строку служби.

 Головні переваги щіток склоочисників серії Volkswagen Economy

- нижча вартість порівняно з Оригінальними стандартними щітками склоочисників
- розроблені спеціально для автомобілів віком понад п'ять років
- відповідають стандартам якості Volkswagen
- ідеально відповідають розміру і формі вітрового скла, що дозволяє бути впевненим в ефективності його очищення за будь-якої ситуації
- якісно очищують вітрове скло, не залишаючи смуг чи неочищених ділянок завдяки шістьом притискним точкам чистильного полотна. Це забезпечує безпеку під час руху завдяки можливості бачити інших учасників дорожнього руху та перешкоди
- оснащені інтегрованим спойлером з боку водія, що забезпечує рівномірний контактний тиск та ефективність очищення на швидкості до 160 км/год
- мають підвищену зносостійкість завдяки рівномірному розподілу сили, що вигідно економічно
- мають покриття чистильного полотна з низьким коефіцієнтом тертя, що забезпечує плавність роботи і низький рівень шуму та сприяє підвищенню акустичного комфорту. У процесі очищення чистильне полотно завжди розташоване під оптимальним кутом до поверхні скла та повно передає зусилля, завдяки жорсткому металевому каркасу на шарнірах, що вільно рухається.

 

 Чи знаєте ви, що? ...

... найліпша якість очищення забезпечується протягом перших шести місяців? За цей час склоочисник робить близько 125 000 помахів. Згодом ефективність очищення поступово знижується?

... засохлі залишки комах на вітровому склі та примерзання до скла можуть спричинити пошкодження чистильного полотна?

… використання неоригінальної агресивної рідини омивача конкурентів може спричинити пошкодження гумової щітки склоочисника?

... пошкоджені щітки склоочисника залишають смуги або неочищені ділянки на поверхні вітрового скла, а також можуть скрипіти чи деренчати у момент руху по склі?
... смуги на вітровому склі призводять до засліплення фарами зустрічних автомобілів або сонячним світлом? Цю небезпеку не варто недооцінювати.


Обирайте надійність. Запасні частини серії Volkswagen Economy забезпечують надійність у поєднанні з ефективністю та доступністю.