Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Оригінальні запасні частини обмінного фонду Volkswagen Якість, наче як у нових, турбота про довкілля та конкурентна ціна.

 

 

Першочергова мета програми оригінальних обмінних деталей - зберегти природні ресурси і підвищити економічну ефективність задля екологічно збалансованого й економічного ремонту автомобілів Volkswagen.

Навіть коли оригінальні компоненти зношуються від багатокілометрової роботи, вони містять цінні матеріали, придатні для повторного використання. Тому Volkswagen викуповує багато вживаних деталей.

Деякі з них переробляють на сировину, щоб не витрачати енергію і робочу силу на видобуток природних ресурсів.

Інші зношені компоненти відновлюють промисловим способом.

На додаток до збереження цінних природних ресурсів цей процес дозволяє уникнути витрат енергії та робочої сили, необхідних для виготовлення нових запчастин.

Крім того, промислове відновлення здійснюється за стандартами Volkswagen, тому Ви отримуєте деталі, які не поступаються оригінальним.

 

Ретельний аналіз

Volkswagen використовує зношені деталі для аналізу причини несправностей та підвищення надійності майбутніх продуктів. Такий підхід дає змогу вдосконалювати численні інновації, як-от коробку передач з двома зчепленнями DSG.

Перш ніж включити компонент до асортименту Оригінальних обмінних деталей, аналізується чимало факторів: наприклад, можливість забезпечити якість на рівні з Оригінальними запчастинами, рентабельність, а також захист довкілля і збереження ресурсів.

Розпочавшись у 1947 році, програма Оригінальних обмінних деталей охоплювала не більше п'яти груп компонентів. Сьогодні це окрема категорія з понад 10 000 унікальних запасних частин.

А подальше вдосконалення автомобілів Volkswagen розширюватиме обмінний фонд.

 

 

Добре для довкілля

Відомо, що переробка дає змогу повторно використовувати сировину й уникати витрат енергії на видобуток природних ресурсів.

Ще економнішим є промислове відновлення, що виключає коштовні й енерговитратні етапи виготовлення нових деталей.

Оцінка експлуатаційного ресурсу дозволяє визначити вплив продукту на довкілля протягом його життєвого циклу: виробництва, використання і переробки.

 

Ми провели оцінку експлуатаційного ресурсу (ОЕР) нової 5-ступеневої коробки передач та коробки передач ідентичного типу з асортименту Оригінальних обмінних деталей і порівняли результати. В обох випадках показники ОЕР були перевірені і сертифіковані незалежною дослідною установою. З'ясувалося, що протягом життєвого циклу обмінна коробка передач значно менше сприяє підкисленню ґрунтів і вод, утворенню парникового ефекту та літнього смогу, порівняно з новим агрегатом.

Відновлення коробки передач дозволяє зменшити парниковий потенціал у середньому на 28%, або ж на 63 кг в еквіваленті CO. Вплив на локальну якість повітря (смог) знизився на 41%, а підкислення ґрунтів та вод зменшилось на 37%.

У результаті - значно менші витрати матеріалів та енергії на відновлення.

У життєвому циклі компонентів зворотна логістика вживаних деталей становить лише незначну частку з усього впливу на довкілля.

А оскільки відновлення потребує менше енергії, обмінні коробки мають втричі нижчий енергетичний баланс.

Збережені 1,3 ГДж- це 361 кВт/год електроенергії, достатньої, щоб піч потужністю 4000 Вт півроку працювала по 30 хвилин щодня.

 

 

Оригінальні запасні частини обмінного фонду Volkswagen:

- відповідають, як і Оригінальні запасны частини Volkswagen®, вимогам якості, які застосовувались під час виробництва Вашого автомобіля,

- гарантують злагоджену і гармонічну роботу всіх компонентів автомобіля,

- пропонують найкращу комбінацію безпеки, надійності і робочих характеристик.

Щоб ваш Volkswagen завжди залишався Volkswagen.