Меню
Закрити меню
Закрити

Volkswagen Сервіс Колеса та диски

Уся інформація й спеціальні пропозиції щодо заміни коліс та стильних колісних дисків

Інформація про шини для Вашого Volkswagen

Маркування шин за стандартом ЄС

Вимога щодо обов’язкового маркування шин на території ЄС

З листопада 2012 року на території Європейського Союзу діє вимога щодо обов'язкового маркування автомобільних шин. Мета маркування за стандартом ЄС - підвищити безпеку руху, знизити рівень викидів шкідливих речовин і рівень шуму. Маркування за стандартом ЄС містить графічне позначення таких характеристик шини: клас паливної економічності, клас зчеплення на мокрій поверхні, клас зовнішнього шуму із зазначенням відповідного показника.

Маркування шин за стандартом ЄС Заявлені характеристики шин

Паливна економічність

Шини зі зниженим опором коченню сприяють зменшенню витрати пального та, як наслідок, зниженню рівня викидів СО2. Маркування шин за стандартом ЄС передбачає позначення класу паливної економічності шини чорною стрілкою на кольоровій шкалі з літерами від А (зелена, низький опір коченню) до G (червона, високий опір коченню).

Клас зчеплення на мокрій поверхні

Клас зчеплення на мокрій поверхні впливає на гальмівний шлях на мокрій дорозі та є важливим чинником безпеки. Маркування шин за стандартом ЄС передбачає використання класів від A до G. За однакових інших умов авто із шиною класу А має коротший гальмівний шлях на мокрій дорозі, ніж із шиною класу F.

Класифікація за рівнем зовнішнього шуму

Шум від кочення шин впливає на загальний рівень шуму від автомобіля. Маркування шин за стандартом ЄС містить інформацію про рівень зовнішнього шуму в децибелах та піктограму класу за рівнем зовнішнього шуму, на якій можуть бути зображені від однієї (тихо) до трьох (голосно) заповнених звукових хвиль.

Додаткові рекомендації

  • Фактична економія пального та безпека руху значною мірою залежать від вашого стилю водіння.
  • Дотримуючись раціонального з погляду захисту довкілля стилю водіння, ви можете зробити вагомий внесок у зниження витрати пального й викидів CO2.
  • Підтримуйте правильний тиск у шинах, оскільки надто низький тиск погіршує зчеплення на мокрій поверхні та погіршує паливну економічність через вищий опір коченню.
  • Завжди підтримуйте безпечну дистанцію до автомобіля попереду з урахуванням гальмівного шляху.

Інформацію щодо класифікації за рівнем паливної економічності, зчеплення на мокрій поверхні та зовнішнього шуму для шин, що входять до базової комплектації або пропонуються як додаткове оснащення, ви знайдете в каталогах і прайс-листах для відповідних моделей.

Замовити шини конкретної моделі через обмеження, зумовлені особливостями логістики й виробничого процесу, неможливо.

Докладніша інформація щодо маркування шин за стандартами ЄС доступна на офіційному веб-сайті Європейської комісії.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen