Закрити меню

Transporter
Kombi

 

Вражає щодня.

Він може перевозити до дев'яти осіб, має місткий багажний відсік, а зручність щоденної експлуатації просто вражає. Оббивка сидінь з міцної тканини та гумове покриття підлоги з шумоізоляційними властивостями легко миються. А система Easy Entry значно полегшує посадку і висадку пасажирів задніх сидінь.

Галерея

Варіанти комплектацій

Зручні комбінації.

Розумні онлайн-сервіси, першокласні мультимедійні системи та кліматичні установки, якими оснащується Transporter Kombi, обіцяють максимальний комфорт у кожній поїздці.

Мультимедійні та навігаційні системи

Чудово розважитися і дізнатися останні новини в дорозі.

Мультимедійні можливості Transporter Kombi теж вражають: аудіо- та навігаційні системи останнього покоління пропонують прекрасні умови і для розваг, і для прокладання маршрутів.

Кліматичні установки

Насолоджуйтеся приємним мікрокліматом.

Сучасні кліматичні установки дають змогу легко налаштувати температуру і створити приємну прохолоду навіть у дуже спекотний день. Автономний опалювач подбає про чудове самопочуття у холодний день, а обігрів переднього скла гарантує ідеальну оглядовість за будь-якої погоди.

Поперекова підтримка з електричним регулюванням

Влаштовуйтесь зручніше.

Для більшого комфорту регульоване за висотою ергономічне сидіння водія можна додатково оснастити поперековою опорою з електричним регулюванням.

Технологія Car-Net

Джерело актуальної інформації.

За допомогою смартфона ви зможете дізнаватися про ситуацію на дорогах й отримувати іншу корисну інформацію з мережі.

Система Easy Entry

Посадка стала ще зручнішою.

Крайні сидіння першого ряду у пасажирському салоні оснащені системою Easy Entry, котра значно полегшує доступ на задні ряди. Одним рухом руки можна їх опустити на пройти до другого ряду сидінь. В автомобілях з двома зсувними дверима такі крісла стоять з обох боків салону.

 

Продуманий до деталей

Кожного дня ми стикаємось із численними викликами, які часто потребують прийняття швидких, але професійних рішень. З Transporter Kombi ви отримуєте автомобіль, який допоможе оптимально вирішити більшість ситуацій.

Усі опції

Функціональність

Назад до огляду

Функціональність

Миттєва адаптація.
Унікальними рисами салону Transporter Kombi є велика місткість та гнучкість. Широкий асортимент додаткового обладнання дає змогу облаштувати Transporter для різних потреб.

Ефективність

Назад до огляду

Ефективність

Передова технологія приводу.
Двигуни останнього покоління забезпечують додаткову економію.

Системи підтримки водія

Назад до огляду

Системи підтримки водія

Інноваційні системи безпеки та підтримки водія стануть у пригоді в критичних ситуаціях і допоможуть уникнути небезпеки. Ви по праву оціните універсальність цього авто.

Технічні характеристики

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen