VW Transporter Kombi: Технологія Volkswagen Car-Net

Онлайн-сервіси у складі пакета Guide & Inform¹ (Car-Net) дають змогу отримувати через Інтернет актуальну інформацію щодо розташування стоянок чи заправних станцій тощо. Доступні сервіси: «Новини», «Мої об'єкти (POI)», «Імпорт пунктів призначення онлайн», «Пошук об'єктів онлайн», «Заправні станції», «Парковки», «Погода».

Інтерфейс App-Connect² дозволяє відображати на екрані медіа- чи навігаційної системи окремі додатки зі смартфона, підключеного через USB-роз'єм, та користуватися ними під час поїздки. Доступні додатки: Shared Audio, My Guide, Call & Remind, Drive & Track. Існують й інші додатки від компаній-партнерів.

-> До клієнтського порталу Car-Net

¹ Тільки у поєднанні з навігаційними системами Discover Media та Discover Media Plus. Використання онлайн-сервісів, через три роки з моменту реєстрації, потребуватиме додаткової оплати. Для підключення до Інтернету потрібен окремий мобільний Wi-Fi-роутер (приміром, смартфон з функцією точки доступу) або USB-модем (Volkswagen CarStick) та SIM-картка з активованою послугою передачі даних.

² Тільки у поєднанні з медіасистемою Composition Media та навігаційними системами Discover Media і Discover Media Plus. Інтерфейс App-Connect (опція) замовляється окремо та може потребувати замовлення додаткових опцій. Детальну інформацію можна отримати в офіційних дилерів бренду Volkswagen Комерційні автомобілі. Інтерфейс App-Connect підтримує протоколи MirrorLink™, CarPlay™ та Android Auto™. Будь ласка, перевірте сумісність вашого мобільного пристрою з інтерфейсом App-Connect. Користуватися мобільними додатками App-Connect можна виключно через смартфон. Будь ласка, пам'ятайте про свої договірні зобов'язання щодо підключення до Інтернету та передачі даних.

 

Закрити
Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти