Медіасистема "Composition Audio"

Медіасистема Composition Audio має монохромний дисплей, два динаміки, слот для карт пам'яті SD, додатковий аудіовхід та USB-порт.

 

Медіасистема "Composition Colour"

Опціональна система має кольоровий сенсорний дисплей з діагоналлю 5" (12,7 см), CD-привод з підтримкою файлів MP3 і WMA, чотири динаміки, слот для карт пам'яті SD, додатковий аудіовхід та USB-порт, інтерфейс Bluetooth для підключення мобільних телефонів, а також подвійний тюнер з рознесеним прийомом для якнайкращої якості радіосигналу.

Додаткова опція за доплату.

Медіасистема "Composition Media"

Опціональна система має кольоровий сенсорний дисплей діагоналлю 6,33" (16,5 см) з датчиком наближення, CD-привод з підтримкою файлів MP3 і WMA, чотири динаміки, слот для карт пам'яті SD, додатковий аудіовхід та USB-порт у відділенні для рукавичок, інтерфейс Bluetooth для підключення мобільних телефонів, а також подвійний тюнер з рознесеним прийомом для якнайкращої якості радіосигналу.

Додаткова опція за доплату.

Навігаційна система "Discover Media"

На додачу до функцій медіасистеми Composition Media з чотирма динаміками ця опціональна система має другий слот для карти пам'яті з навігаційними даними. Попередньо встановлені карти Європи можна безкоштовно оновлювати за допомогою сервісу Volkswagen MapCare через домашню сторінку Volkswagen.

Додаткова опція за доплату.

Закрити
Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти
Transporter Kasten
Від 694 489,- UAH Включно з ПДВ. ? Від 578 741,- UAH без ПДВ ?

Transporter Kasten

Запустіть відео