Меню
Закрити меню
Закрити

Практичні супутники: Цифрові сервіси завжди поруч

О п'ятій ранку, о десятій вечора чи посеред метушливого дня: сервіс Car-Net доступний вам цілодобово. Адже він з'єднує ваш автомобіль з вашим смартфоном та Інтернетом. Завдяки цьому ви можете користуватися корисними сервісами та додатками. Або в режимі реального часу отримувати інформацію. А керування? Відбувається на інтуїтивно зрозумілому рівні через ваш смартфон чи планшет і дисплей вашої мультимедійної системи1. Тут ви знайдете упорядкований опис усього, що стосується зручних пакетів Guide & Inform та Security & Service2.

Сервіс Guide & Inform

Куди б ви не прямували, сервіси Car-Net «Guide» допоможуть вам знайти найшвидший шлях до найдешевшої заправної станції або найближчого ресторану. Крім того, ви зможете безпосередньо з Інтернету отримувати актуальну інформацію про дорожній рух та багато іншого.

Онлайн-інформація про дорожній рух

Імпорт пунктів призначення в режимі онлайн

Імпорт маршрутів у режимі онлайн

Пошук спеціальних об'єктів онлайн

Персоналізовані спеціальні об'єкти

Заправні станції

Місця паркування

Звіт про технічний стан автомобіля

Керування часом

Погода

Новини

Пакет Security & Service

Ваш комерційний автомобіль у надійних руках: Пакет сервісів Security & Service2 нагадає вам, наприклад, про найважливіші терміни технічного обслуговування. Він передає інформацію про місце паркування співробітникам і колегам. Він попереджає вас про спроби викрадення і виконує багато інших завдань. Тут ви дізнаєтеся, яку користь можуть принести вам усі функції.

Повідомлення про зону дії

Онлайн-система охоронної сигналізації

Замикання й відмикання

Автономний опалювач онлайн

Планування термінів відвідування станції технічного обслуговування (базовий)

Двері й освітлення

Повідомлення про перевищення швидкості

Звукові й візуальні сигнали

Звіт про технічний стан автомобіля (базовий)

Стан автомобіля

Параметри руху (базовий)

Інформація про місце паркування

Порядок активації та користування Car-Net

Сервіси Car-Net звільняють вас від багатьох турбот, надають вам інформацію та роблять комфортнішим, наприклад, технічне обслуговування вашого автомобіля. Активацію Car-Net можна зручно виконати у додатку або безпосередньо у вашому автомобілі. Тут ви знайдете детальні вказівки щодо різних способів активації:

Активація Car-Net у додатку

Активація Сar-Net в автомобілі

Для користування сервісами повинні бути виконані деякі передумови. Зокрема, для пакета сервісів Guide & Inform вам потрібен сумісний навігаційний пристрій та з'єднання з Інтернетом, а для пакета сервісів Security & Service2 - сумісна медіасистема чи навігаційна система та модуль Volkswagen TelematikBox (OCU).

Сервіс Guide & Inform

Передумови

 

Навігаційні системи Discover Media та Discover Media Plus3

Для користування сервісами Car-Net Guide & Inform вам потрібна навігаційна система Discover Media або навігаційна система Discover Media Plus. Протягом перших трьох років доступ до Guide & Inform надається безкоштовно.

 

Точка доступу WLAN

Навігаційну систему можна підключити до Інтернету через мобільну точку доступу вашого смартфона. Для цього вам потрібен тариф мобільного зв'язку з достатнім обсягом даних.

Завантажити посібник

 

Volkswagen CarStick LTE

 

У якості альтернативи до точки доступу WLAN можна скористатися модемом Volkswagen CarStick LTE. Для створення власної точки доступу WLAN для сервісів Car-Net, яка функціонує незалежно від підключення через смартфон, він використовує окрему SIM-карту4. З її допомогою ви можете підключити до Інтернету ваші мобільні кінцеві пристрої, такі як смартфони та ноутбуки. Використання CarStick можливе лише у поєднанні з навігаційною системою Discover Media. CarStick можна придбати у вашого партнера Volkswagen.

Пошук дилера

Пакет Security & Service

Передумови

 

Магнітола Composition Media

Потрібен комфорт і контроль у поїздках? За допомогою пропонованої у якості опції магнітоли Composition Media у поєднанні з модулем Volkswagen TelematikBox (OCU) ви можете з комфортом користуватися зручними сервісами Security & Service. До речі: протягом перших трьох років доступ до пакета Security & Service2 надається безкоштовно.

 

Навігаційна система Discover Media

Пакет Security & Service2 доступний і в поєднанні з навігаційною системою Discover Media, причому протягом перших трьох років користування теж безкоштовне. Як і у випадку з магнітолою Composition Media, вам додатково знадобиться модуль Volkswagen TelematikBox.

 

Модуль Volkswagen TelematikBox

Наявність вбудованого Volkswagen TelematikBox є передумовою для користування пакетом Security & Service2. Він містить інтегровану SIM-карту, за допомогою якої автомобіль в будь-який момент може підключитися до Інтернету. Карта забезпечує можливість запиту інформації щодо стану автомобіля з мобільних пристроїв, автоматичне інформування про потребу в технічному обслуговуванні або миттєве сповіщення у разі спрацьовування охоронної сигналізації. Тому для замовлення пакета Security & Service2 необхідна наявність модуля TelematikBox.

Часті питання

Для яких моделей Volkswagen доступні сервіси Car-Net?

Наш контрольний перелік для перевірки сумісності містить список моделей, оснащених Car-Net.

Які передумови для користування сервісами Car-Net Guide & Inform?

Повинні бути виконані наступні пункти:

  • Наявність медіасистеми версії не нижче від Discover Media
  • З'єднання з Інтернетом в автомобілі
  • Обліковий запис користувача на порталі We Connect

Для користування Car-Net за допомогою мобільного пристрою вам потрібен чинний договір з оператором зв'язку про користування послугами мобільного зв'язку. Доступ до сервісів Car-Net можливий лише у межах зони покриття відповідної мережі мобільного зв'язку, а необхідний для користування сервісами обсяг даних залежить від особливостей користування. Тому настійно рекомендується використовувати тариф з безлімітним обсягом даних.

Які передумови для користування сервісами Car-Net Security & Services?

Для користування сервісами Car-Net «Security & Services»2 слід уже на етапі замовлення вашого Volkswagen Crafter замовити також відповідний пакет сервісів та вбудований модуль Volkswagen TelematikBox (OCU). Модуль оснащений SIM-картою, яка використовується для з'єднання з порталом We Connect через Інтернет.

Для користування сервісами Car-Net «Security & Services» вам також знадобляться:

  • Обліковий запис користувача на порталі We Connect
  • Смартфон з чинним договором на користування послугами мобільного зв'язку для користування додатком

Для окремих сервісів додатково потрібна наявність відповідних технічних компонентів у автомобілі. Наприклад, для користування сервісом «Онлайн-система охоронної сигналізації» вам потрібна система охоронної сигналізації.

Скільки коштують сервіси Car-Net Guide & Inform?

У нових автомобілях сервісами Car-Net Guide & Inform протягом початкового терміну дії можна користуватися безкоштовно. Тривалість періоду безкоштовного користування залежить від країни, моделі та оснащення автомобіля і може становити до 36 місяців. Для безкоштовного користування протягом усього визначеного періоду необхідно зареєструватися протягом 90 днів з моменту отримання автомобіля.

Після завершення безкоштовного користування термін користування сервісами можна продовжити на порталі We Connect за окрему платню. Фактичні ціни залежать від обраного вами пакета сервісів та моделі автомобіля.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen