Меню
Закрити меню
Закрити

Амортизатори

Оригінальні амортизатори Volkswagen

Оригінальні амортизатори Volkswagen можуть легко компенсувати чимало зовнішніх впливів на підвіску, забезпечуючи чудову стійкість та чіткі реакції на кермі при проходженні поворотів. Вони миттєво реагують на різні нерівності і максимально підвищують зчеплення з дорогою завдяки швидкому гасінню вібрацій, та також утримують автомобіль на заданій траєкторії, зокрема при екстреному гальмуванні. Завдяки цьому поліпшують зчеплення з дорогою навіть при граничному завант аженні автомобіля, буксируванні тяжкого причепа та максимальній кількості пасажирів.

Мистецтво плавного ходу

Оригінальні амортизатори Volkswagen проектуються згідно з характеристиками кожної конкретної моделі Volkswagen. Оптимально працюють у поєднанні з усіма компонентами підвіски, гальмівною системою та електронними асистентами водія і не допускають перевантаження окремих компонентів підвіски і коліс, запобігаючи їхньому передчасному зношенню т а поломці. А це дає можливість заощадити на ремонті.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen