Меню
Закрити меню
Закрити

Оригінальні запасні частини

Оригінальні запасні частини

Оригінальні запасні частини розроблені спеціально для кожної комерційної моделі Volkswagen. Їх відрізняють дуже високі стандарти якості і незмінно ідеальна відповідність Вашому автомобілю Volkswagen.
Результатом використання Оригінальних запасних частин стане скорочення тривалості ремонту і оптимальні робочі характеристики автомобіля. Тут точність відповідності запасних частин виходить за межі найдосконаліших вимірів. Іншою досить значною перевагою цієї продукції є її сумісність з усіма матеріалами, використовуваними Volkswagen. Цим, наприклад, усувається ймовірність ушкодження лакофарбового покриття автомобіля, його синтетичних і гумових запасних частин, або навіть гірше - корозії металів, яка можлива при використанні невідповідних марок присадок до охолоджуваної рідини або рідин омивача вітрового скла.

Оригінальні запасні частини
Комерційні автомобілі Volkswagen

Секрет довгої експлуатації: Оригінальна моторна олива й технічні рідини

Оригінальні моторні оливи Volkswagen і правильні технічні рідини - запорука відмінної роботи автомобіля. Від двигуна до гальм.

AdBlue®
Моторна олива
Гальмівна рідина
Охолоджувальна рідина
AdBlue®
Моторна олива
Гальмівна рідина
Охолоджувальна рідина

Реагент AdBlue®

Задля зниження вмісту у викидах шкідливого оксиду азоту розроблено технологію SCR для дизельних двигунів. Для користування цією передовою технологією вашому комерційному авто потрібен AdBlue® – нетоксичний розчин без запаху, що містить 32,5% сечовини і 67,5% демінералізованої води.

Моторна олива

Моторна олива виконує багато важливих завдань. Найголовніше з них – змащування механічних компонентів двигуна. Стабільна масляна плівка знижує тертя й зношення.

Гальмівна рідина

Гальмівна рідина повинна бездоганно функціонувати завжди. Як невід’ємний складник гальмівної системи загалом, високоефективна гальмівна рідина від Volkswagen піклується про вашу безпеку.

Охолоджувальна рідина

Захист від морозу, спеки, корозії. Це лише деякі переваги Оригінальної присадки охолоджувальної рідини від Volkswagen, яка забезпечує оптимальну продуктивність двигуна навіть за екстремальних умов.

Фільтри

Спека й холоднеча, підвищена вологість, різкі пориви вітру, високий тиск: фільтри вашого комерційного автомобіля Volkswagen повинні надійно функціонувати в найскладніших умовах, адже вони відфільтровують шкідливі домішки й бруд. Тут ви дізнаєтеся про різні оригінальні фільтри від Volkswagen.

Паливний фільтр
Повітряний фільтр
Фільтр моторної оливи
Фільтр тонкого очищення
Паливний фільтр
Повітряний фільтр
Фільтр моторної оливи
Фільтр тонкого очищення

Паливний фільтр

Забруднене пальне шкідливе для двигуна й негативно впливає на експлуатаційні якості. Оригінальні паливні фільтри від Volkswagen очищують пальне від часточок бруду та піклуються про подовження строку служби двигуна.

Повітряний фільтр

Оптимальний склад паливоповітряної суміші – необхідна умова для роботи двигунів внутрішнього згорання з максимальною потужністю. Оригінальні повітряні фільтри від Volkswagen сприяють мінімізації витрати пального й пропонують багато інших переваг.

Фільтр моторної оливи

Надходження достатньої кількості моторної оливи в точки змащування та відфільтровування часточок бруду – передумова відмінної роботи двигуна та його захисту. Оригінальні фільтри моторної оливи від Volkswagen допоможуть вам ефективно захистити ваш автомобіль, й передусім – від зношення.

Фільтр тонкого очищення

Фільтр тонкого очищення та фільтр з активованим вугіллям захищають пасажирів автомобіля від забруднень, які містяться в зовнішньому повітрі, а кліматичну установку – від забруднення. Мінімальне зниження тиску гарантує достатню ефективність обігріву чи охолодження за будь-якої погоди.

Глушники

Глушники належать до важливих компонентів автомобіля, які відіграють ключову роль у випускній системі сучасних автомобілів.

Залежно від моделі автомобіль може бути оснащений додатковим глушником, а також попереднім або проміжним глушником. Головне завдання глушника –знижувати рівень шуму, яким супроводжується відведення відпрацьованих газів із двигуна. Водночас необхідно забезпечити збереження оптимальної потужності двигуна.

Склоочисники

Завдяки безперервному процесу дослідження й розробки, продуманій конструкції, використанню першокласних матеріалів та високій якості виготовлення оригінальні щітки склоочисників Volkswagen пропонують найвищий рівень функціональності, активно сприяючи підвищенню вашої безпеки під час руху. Ці продукти часто недооцінюють, але вони роблять вирішальний внесок у вашу безпеку.

Фари й задні ліхтарі

Поряд з такими частинами кузова, як крила чи двері, фари й задні ліхтарі найчастіше страждають унаслідок дорожньо-транспортних пригод. Однак, якщо немає інших пошкоджень, фару чи задній ліхтар можна швидко замінити.

Найпоширеніші типи ламп є на складі у вашого дилера Volkswagen, а інші моделі можна замовити за найкоротший час у виробника. Звісно, з оригінальною якістю Volkswagen.

Лобове скло

Лобове (або вітрове) скло виготовляють з ламінованого безпечного скла, яке складається з двох шарів скла, з’єднаних між собою шаром полівінілбутиралю (PVB). Переднє скло виконує не лише важливу функцію захисту – сьогодні це суттєвий елемент безпеки автомобіля.

Зубчасті ремені

Оригінальні зубчасті ремені Volkswagen виготовляються з надміцного синтетичного матеріалу та скловолокна. Мають зносостійке покриття і можуть витримувати найтяжчі навантаження за всяких умов.

Оригінальні свічки запалювання Volkswagen

До переваг оригінальних свічок запалювання «Laser-Platinum» від Volkswagen належать динамічне прискорення, висока еластичність, винятковий крутний момент. З цією моделлю ваш Volkswagen працюватиме ще стабільніше та значно стійкіше переноситиме навантаження, з якими йому доводиться стикатися на дорозі.

Переваги Оригінальних запчастин Volkswagen®

Ваш комерційний автомобіль Volkswagen - справжній оригінал, який складається з тисяч оригінальних деталей, кожна з яких, від найменшого гвинтика до найскладнішого вузла, вирізняється максимальною точністю розмірів, якістю й рівнем безпеки. Якщо потрібно замінити певну деталь автомобіля, ми рекомендуємо обирати Оригінальні запчастини Volkswagen®.

Безпечна мобільність

Незалежно від того, яка саме деталь і для якого автомобіля з нашого широкого модельного ряду вам знадобилась, Оригінальні запчастини Volkswagen® можна щоразу дуже швидко знайти там, де вони потрібні. Ми пропонуємо повний асортимент продукції, гарантію доставки критично важливих для продовження руху деталей, виробництво яких триває протягом 15 років після припинення серійного випуску певної моделі, та цілодобовий сервіс доставки. Наша широка сервісна мережа гарантує, що ви завжди знайдете спеціалізований офіційний сервісний центр поблизу, і не забувайте про доступну будь-де гарантію мобільності.

Захист довкілля

В основі філософії концерну Volkswagen і політики компанії у сфері охорони довкілля лежить принцип відповідальності за людей і навколишнє середовище.

У сфері збуту оригінальних запчастин вплив на довкілля й ощадливе використання природних ресурсів також відіграють важливу роль. Тому Volkswagen пропонує своїм партнерам і клієнтам широкий перелік послуг, який містить численні поради з різних питань - від безпечного поводження з небезпечними матеріалами до подальшого приймання використаних продуктів та упаковок.

Логістика

Щоб наші клієнти зберігали мобільність скрізь і завжди, ми не лише постачаємо деталі оригінальної якості, але й підтримуємо дистрибуційну мережу, яка об'єднує весь світ. Щороку ми забезпечуємо мільйони автомобілів в усьому світі безліччю деталей. Тому можете покластися на Оригінальні запчастини Volkswagen®, де б ви не перебували.

Оригінальні запчастини обмінного фонду Volkswagen

Відновлення з використанням безпечних для довкілля технологій, рівень якості, що не поступається серійним деталям, економія до 50% порівняно з аналогічними новими компонентами: ці деталі призначені передусім для недорогого ремонту старіших автомобілів.

Оригінальні запчастини обмінного фонду

Висока якість за менших витрат

Як нові. Якість, ідентична із серійними продуктами, та промислова обробка з дотриманням високих стандартів і жорстких вимог Volkswagen, гарантують першокласну якість, рівень якої не відрізняється від звичайних Оригінальних запасних частин Volkswagen®.

Доступна ціна. Це економічне рішення для ремонту багатьох моделей Volkswagen дає вам змогу не ризикувати, як і під час купівлі інших Оригінальних запасних частин Volkswagen®, але ви витрачаєте в середньому на 40% менше.

Довгостроковість. Volkswagen приймає багато вживаних деталей, адже вони все одно містять цінні ресурси. Це знімає навантаження на ваш гаманець і зменшує потребу в сировині.

Переваги

Економія коштів за такої самої якості
Оригінальні запчастини обмінного фонду Volkswagen - це брендові продукти від виробника автомобілів. За ними стоїть той самий рівень компетентності та якості світового бренда Volkswagen, що й за аналогічними новими деталями. Ми підготували для вас широкий асортимент високоякісних і недорогих обмінних деталей.

Менша тривалість очікування
Оригінальні запчастини обмінного фонду Volkswagen дають змогу скоротити тривалість ремонту, що призводить до зниження вартості робіт зі встановлення. Деталі точно відповідають за розмірами, що дає змогу уникнути зайвих витрат на припасування та додаткових візитів у сервісний центр.

Економія за рахунок пропозицій, що враховують остаточну вартість
Виграш у ціні в разі використання деталей обмінного фонду замість нових може сягати для більшості позицій до 50%, адже стару деталь ви повертаєте. А оскільки коштовні компоненти, як-от агрегати в зборі, використовуються повторно, це призводить до зниження виробничих витрат, що також буде перевагою для вас.

Висока якість, висока безпека
Відновлення оригінальних запчастин обмінного фонду Volkswagen здійснюють з дотриманням промислових стандартів, до того ж на заводі перевіряють їхню якість, відповідність за розмірами та функціональність. Завдяки цьому відновлені деталі з технічного погляду не відрізняються від нових і повністю ідентичні з оригінальними деталями. Це дає змогу гарантувати якість, безпеку й довговічність.

Гарантія як на нову деталь
Відновлені агрегати й деталі нічим не гірші за нові. З огляду на високі вимоги до якості оригінальних запчастин обмінного фонду Volkswagen ми надаємо таку саму гарантію, як і на нові деталі. Те ж саме стосується й ремонтних робіт.

Збереження вартості сприяє підвищенню ціни перепродажу
З технічного погляду оригінальні запчастини обмінного фонду Volkswagen не відрізняються від нових. Вони не лише подовжують термін експлуатації автомобіля, але й підвищують його ціну під час продажу. Технічний рівень автомобіля, відремонтованого з використанням оригінальних запчастин обмінного фонду, може навіть зрости, оскільки в процесі відновлення використовуються технологічні нововведення, запозичені на серійному виробництві нових деталей.

Забезпечення поставок
Для безперебійного постачання запчастин для старіших моделей ми використовуємо складські запаси запчастин обмінного фонду, що налічують приблизно 13 000 найменувань. Оригінальні запасні частини Volkswagen® та оригінальні запчастини обмінного фонду Volkswagen дають змогу підтримувати мобільність до 15 років після завершення серійного виробництва.

Користь для довкілля
Наша програма обміну активно сприяє захисту довкілля. На цю мить вона вже зберегла мільйони тонн цінної сировини та величезну кількість енергії й дала змогу запобігти потраплянню в атмосферу великого обсягу викидів. Наприклад, відновлення 7,7 мільйона двигунів допомогло зекономити приблизно 350 000 тонн сталі: такої кількості вистачить для будівництва 50 Ейфелевих веж або 162 мостів «Золоті ворота».

Технологія

До рівня якості застосовуються ті самі стандарти, що й під час серійного виготовлення нових деталей. Орієнтація на виробництво нових деталей дає змогу одразу враховувати досягнення технічного прогресу й результати досліджень. Завдяки цьому наші клієнти отримують деталі обмінного фонду, що відповідають актуальному рівню технологій. Відновлений продукт має якість нової деталі і, відповідно, аналогічні експлуатаційні характеристики, а економія може сягати 50%.

Пакетна пропозиція Сервіс 4+

Для моделей автомобілів віком понад 4 роки

Візит до офіційного сервісного партнера бренда завжди вартий того, особливо це актуально для власників Volkswagen, автомобілі яких старше 4 років. Тут ви зможете скористатися вигідними пакетними цінами пакетної пропозиції "Сервіс 4+" на ремонт і технічне обслуговування, що включають вартість робіт і деталей.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen