Меню
Закрити меню
Закрити

AdBlue® – майбутнє за доливанням

AdBlue® – майбутнє за доливанням

Згідно з вимогами екологічного стандарту Євро-6 з вересня 2015 року рівень викидів оксиду азоту в усіх нових автомобілях не повинен перевищувати 80 мг на кілометр, тож навколишнє середовище буде нам вдячне! Задля зниження вмісту у викидах шкідливого оксиду азоту розроблено технологію SCR для дизельних двигунів. Для користування цією передовою технологією вашому комерційному авто потрібен AdBlue® - нетоксичний розчин без запаху, що містить 32,5% сечовини і 67,5% демінералізованої води. Синтетичний розчин заливають в окремий бак, який залежно від моделі автомобіля може міститися під кришкою люка заливної горловини паливного бака, у багажному або моторному відсіку.

Який принцип роботи AdBlue®?

AdBlue® – експлуатаційна рідина, необхідна для автомобілів з дизельними двигунами, оснащеними технологією SCR.
1. Відпрацьовані гази проходять через окиснювальний каталітичний нейтралізатор та сажовий фільтр.

2. У процесі додається рідина AdBlue®.

3. У результаті термічної реакції AdBlue® перетворюється на аміак.

4. У каталітичному нейтралізаторі системи SCR аміак вступає в реакцію з оксидами азоту, унаслідок якої останні перетворюються на нешкідливі складники – азот і воду.

Заправлення

Заправити автомобіль експлуатаційною рідиною AdBlue® можна швидко, чисто й без жодних проблем в усіх сервісних підприємствах Volkswagen, що беруть участь у програмі. Звісно, для заправлення використовується рідина AdBlue®, сертифікована за стандартом ISO 22241.

Економічність

Номінальна витрата AdBlue® - дуже незначна. Легковий автомобіль споживає на 1000 км усього 1,5-2,8 л, а фактичні показники споживання для вашого автомобіля значною мірою залежать від стилю водіння. Бак може вміщувати від 11 до 19 літрів.

Рідина AdBlue® байдужа до холоду

Завдяки автоматичній системі підігріву рідина AdBlue® не боїться мінусових температур. Одразу після пуску двигуна система підігріву прогріває рідину AdBlue® до робочої температури, тому не треба додавати незамерзаючу рідину.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen