Меню
Закрити меню
Закрити

Оригінальна моторна олива Volkswagen

Оптимальний захист для вашого комерційного автомобіля

Доливання моторної оливи: настав час замінити оливу?

Навіть найкращу моторну оливу потрібно регулярно заміняти. Інформація про періодичність заміни моторної оливи наведена в посібнику з експлуатації вашого комерційного автомобіля Volkswagen. Важливо дотримуватися визначених інтервалів, адже це одна з умов гарантії. Сервісний центр рекомендує заміняти оливу приблизно через кожні 15 000 км пробігу, але не рідше одного разу на рік. Водночас із заміною оливи треба завжди заміняти фільтр моторної оливи.

Замінити моторну оливу ви можете в будь-якому спеціалізованому сервісному центрі. Ваш дилерський центр охоче допоможе в цьому.

Моторна олива

Моторна олива виконує багато важливих завдань. Найголовніше з них – змащування механічних компонентів двигуна. Стабільна масляна плівка знижує тертя й зношення, а ще – очищує двигун, зв’язуючи забруднення та запобігаючи утворенню шкідливих відкладень. Крім того, олива охолоджує двигун, відводячи тепло від тих його частин, до яких не доходить охолоджувальна рідина. Задля безпечної експлуатації двигуна слід регулярно перевіряти рівень моторної оливи.

Оригінальна моторна олива Volkswagen High-Performance LongLife III

На ринку представлені численні види різноманітних моторних олив. Дотримуючись рекомендацій виробника автомобіля під час заміни моторної оливи, ви забезпечите надійну й продуктивну роботу двигуна.

Volkswagen рекомендує моторну оливу LongLife III для складних умов експлуатації. Ця олива, розроблена спеціально для автомобілів марки Volkswagen Комерційні автомобілі, якнайкраще захистить ваш двигун від зношення й корозії.

Оригінальна моторна олива Volkswagen Fuel Economy LongLife IV

Не всі моторні оливи однакові: LongLife IV відповідає всім вимогам нових поколінь бензинових та дизельних двигунів із сажевими фільтрами з подовженими інтервалами обслуговування. І завдяки унікальному зеленому кольору оливи воно є безпомилковим.

Перевірка рівня оливи

Тут ви дізнаєтесь, як правильно вимірювати рівень оливи у вашому автомобілі.

Крок 1
Крок 2
Крок 3
Крок 4
Крок 5
Крок 6
Крок 1
Крок 2
Крок 3
Крок 4
Крок 5
Крок 6

Поїздка для розігріву двигуна

Проїдьте своїм комерційним автомобілем Volkswagen принаймні 10 хвилин, щоб розігріти двигун.

Стоянка для «відпочинку»

Припаркуйте автомобіль на горизонтальній поверхні й вимкніть двигун. Зачекайте 2 хвилини, щоб тепла моторна олива стекла в піддон для оливи.

Виймання щупа для вимірювання рівня оливи

Підніміть капот і витягніть щуп для вимірювання рівня оливи.

Очищення щупа для вимірювання рівня оливи

Протріть щуп для вимірювання рівня оливи безворсовою тканиною.

Визначення рівня оливи

Повільно вставте щуп для вимірювання рівня оливи в отвір, щоб уникнути різкого підйому оливи.

Зчитування рівня оливи

Обережно витягніть щуп і перевірте рівень оливи. Межа плівки з оливи має бути між позначками мінімального й максимального рівня. Якщо це так, можете вставити щуп на місце до упору і спокійно їхати далі. В іншому разі долийте моторну оливу або зверніться до вашого дилера Volkswagen Комерційні автомобілі.

Маркування моторної оливи

Ви готові з першої спроби розшифрувати літерно-цифрові позначення на пляшках з моторною оливою? Тут ви знайдете необхідні роз'яснення та інформацію про те, як обрати підходящу оливу для будь-якої пори року.

SAE
Число перед W
W
Число після W
Стандарт VW
GV
SAE
Число перед W
W
Число після W
Стандарт VW
GV

SAE

Важлива характеристика моторної оливи – її в’язкість, тобто те, наскільки вона текуча або тягуча. Ця характеристика також зазначена на упаковці як класифікація за SAE (Society of Automotive Engineers – Співтовариство автотранспортних інженерів).

Число перед W

Відображає в’язкість за температури нижче нуля, тобто характеристики текучості за низької температури. Що менше число, то краще моторна олива тече й розподіляється за низької температури.

W

Скорочення від слова «Winter» (зима), вказує на температуру нижче нуля.

Число після W

Текучість за високої температури. Що менше число, то краще розподіляється олива за температури 100 °C.

Стандарт VW

Специфікація моторної оливи від Volkswagen. Наведена в посібнику з експлуатації.

GV

Номер виробника.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen