Меню
Закрити меню
Закрити

Присадка охолоджувальної рідини G13 від Volkswagen пропонує найкращий захист і максимальну ефективність

Присадка охолоджувальної рідини G13 від Volkswagen пропонує найкращий захист і максимальну ефективність

Lorem ipsum vix at error vocibus, sit at autem liber? Qui eu odio moderatius, populo pericula ex his. Mea hinc decore tempor ei, postulant honestatis eum ut. Eos te assum elaboraret, in ius fastidii officiis electram.

Присадка охолоджувальної рідини: підтримує незмінну температуру

Під навантаженням двигун перегрівається, і це цілком нормально, адже у двигуні внутрішнього згорання енергія перетворюється на тепло. Захист двигуна вашого комерційного автомобіля від перегрівання забезпечує система охолодження. Охолоджувальна рідина поглинає тепло й переносить його до радіатора, а звідти тепло потрапляє в навколишнє середовище.

Для належного охолодження двигуна потрібно регулярно перевіряти рівень охолоджувальної рідини. У моторному відсіку є пластиковий бачок зі шкалою, на якій наявні позначки від «Min» до «Max»: рівень рідини повинен завжди бути між цими двома позначками. Якщо ж рівень нижчий, охолоджувальну рідину треба долити.

Доливання й заміна охолоджувальної рідини

 

Якщо рівень охолоджувальної рідини впав нижче позначки «Min», її необхідно долити. Використовуйте для цього тільки рідину, придбану в спеціалізованих магазинах. Не варто доливати чисту воду.

Охолоджувальну рідину потрібно повністю заміняти приблизно через кожні два роки, оскільки її експлуатаційні характеристики з часом теж погіршуються. Використовуйте рекомендовану виробником рідину, точні дані щодо якої є в посібнику з експлуатації вашого комерційного автомобіля. Пам'ятайте: неоригінальна охолоджувальна рідина може спричинити перегрівання двигуна. Крім того, заміняти охолоджувальну рідину треба лише після того, як двигун охолоне, інакше можна серйозно травмуватися.

За консультаціями звертайтеся до Вашого офіційного партнера Volkswagen!

 

Переваги оригінальної присадки охолоджувальної рідини G13 від Volkswagen

Захистіть двигун свого Volkswagen за допомогою присадки охолоджувальної рідини G13 від Volkswagen, що оптимально підходить для нього. Присадку можна змішувати з усіма продуктами попередніх версій, водночас вона зберігає термостабільність за температури до 135 °C.

Захист від замерзання

За умови дотримання визначених пропорцій оригінальна присадка охолоджувальної рідини G13 від Volkswagen забезпечує захист від замерзання в діапазоні від -25 °C до -40 °C.

Захист від перегрівання

Оригінальна присадка охолоджувальної рідини Volkswagen підвищує температуру кипіння охолоджувальної рідини до 135 °C, тож ваш комерційний автомобіль буде готовий до екстремальних умов експлуатації.

Захист від накипу й корозії

Присадка охолоджувальної рідини G13 створена з урахуванням особливостей усіх металів, що використовуються у двигунах Volkswagen, тому вона захищає систему охолодження від утворення накипу.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen