Меню
Закрити меню
Закрити

Зубчасті ремені Volkswagen

Оригінальні зубчасті ремені Volkswagen виготовляються з надміцного синтетичного матеріалу та скловолокна. Мають зносостійке покриття і можуть витримувати найтяжчі навантаження за всяких умов.

Оригінальні зубчасті ремені Volkswagen безперервно забезпечують точну синхронізацію роботи газорозподільного механізму двигуна. Вони стійкі до високих температур та вологи. Здатні витримувати різкі зміни температур від полярного морозу до жару прогрітого двигуна.

Оригінальні зубчасті ремені Volkswagen найкраще працюють у парі з оригінальними натяжними роликами Volkswagen, що постійно підтримують оптимальний натяг ременя, збільшуючи строк його служби.

Оригінальні зубчасті ремені Volkswagen у фірмових сервісних центрах зазвичай замінюються з натяжними і напрямними роликами, оскільки ті також зношуються. Одночасна заміна цих деталей значно дешевша, адже виконання цих складних робіт оплачується один раз. До того ж комплект для ремонту коштує менше, ніж окремо придбані запасні частини.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen