Меню
Закрити меню
Закрити

Зберігання шин

Очищення шин

Видаляйте сторонні предмети з канавок профілю шини щітками, мийкою високого тиску або ручним душем. Не використовуйте речовин, що містять жири й розчинники! Вони проникають углиб матеріалу й можуть занадто пошкодити шини.


Перевірка шин

Перевірте бігову доріжку протектора й боковини шин. Вони могли значно постраждати від наїзду на предмети, вибоїни і бордюри.


Позначення напрямку обертання й розташування коліс

Перед зніманням занотуйте напрямок обертання й розташування шин. Залежно від глибини малюнка протектора можна переставити шини з передньої осі на задню, щоб вони зношувалися рівномірніше.


Коригування тиску повітря

Перед розміщенням на зберігання додатково накачайте шини, щоб підняти тиск повітря на 0,5 бара.


Ідеальна «квартира»...

...має бути прохолодною, сухою і темною. Оберіть відповідне приміщення, адже під впливом світла, тепла й руху повітря гума втрачає еластичність і міцність. Шина старіє швидше та розтріскується. Крім того, слід уникати будь-яких контактів з бензином чи оливою!

Використовуйте стійку для шин або покладіть шини горизонтально одна на одну на дерев'яний піддон. Шини без колісних дисків треба розташувати вертикально й час від часу прокручувати.

 

Зручне зберігання шин у сервісному центрі Volkswagen


Якщо ця робота забирає багато часу, а в підвалі вже все прибрано, зверніться до вашого сервісного центру й дізнайтеся, чи пропонують там послугу зберігання шин. Якщо так, на підприємстві забезпечать зберігання коліс і дисків на професійному рівні. Шини ретельно очистять, перевірять на наявність пошкоджень і розмістять у призначеному для цього складському приміщенні, тож під час перерви в експлуатації шини будуть в надійних руках.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen