Кліматичні системи

Завжди слідом за сонцем

Вам, безперечно, знайома така ситуація: пасажирам із сонячного боку вашого автомобіля поступово стає спекотно. При цьому з тіньового боку через роботу кліматичної установки стає холоднувато. Щоб у Caravelle 6.1 усім було комфортно, спеціальні датчики автоматично адаптують потужність охолодження та вентиляції з урахуванням інтенсивності сонячного світла. Звісно, цей принцип функціонує і навпаки: якщо в холодну пору року вітрове скло вкривається конденсатом, датчики вологості потурбуються про автоматичне спрямування тепла в передню частину та увімкнуть підігрів вітрового скла.

Кліматична установка Climatronic (3 зони)

Повністю автоматичний клімат-контроль із фільтром алергенів оснащений різноманітними датчиками і підтримує незмінну температуру на місці водія, переднього пасажира та в салоні. Приємний клімат у салоні забезпечують другий опалювач, додатковий випарник та численні дефлектори у вентильованій стельовій панелі.

Система клімат-контролю з електронним регулюванням у кабіні водія

Система клімат-контролю з електронним регулюванням у кабіні водія забезпечує можливість безступінчастого налаштування комфортної температури.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Caravelle 6.1

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen