Системи допомоги водію

Спокій у подорожах щодня

Той, хто багато подорожує, повинен справлятися з численними примхами погоди і ситуаціями на дорозі. Добре, що у Caravelle 6.1 ви не будете залишені напризволяще.

Асистент стабілізації при боковому вітрі1

Стабілізує автомобіль при сильних поривах бокового вітру, автоматично застосовуючи гальма.

У відео про системи допомоги водію для прикладу показано модель Crafter.

Система захисту бічних сторін1

Контролює бічні сторони автомобіля та відображає на дисплеї мультимедійної системи попередження про критичне наближення до стовпів або стін.

У відео про системи допомоги водію для прикладу показано модель Crafter.

Асистент руху по смузі Lane Assist1, 2

За допомогою багатофункціональної камери визначає власну смугу руху та утримує автомобіль у її межах за рахунок коригувальних втручань у рульове управління.

У відео про системи допомоги водію для прикладу показано модель Crafter.

Адаптивний круїз-контроль (АСС) з асистентом контролю дистанції попереду Front Assist та функцією екстреного гальмування у міському циклі руху1

Автоматично адаптує швидкість руху до швидкості автомобіля, який їде попереду, та підтримує в такий спосіб задану водієм відстань.

У відео про системи допомоги водію для прикладу показано модель Crafter.

Система контролю тиску в шинах

Інформує водія перед поїздкою та під час руху про фактичний тиск повітря в шинах і попереджає про його зниження. Кожне колесо оснащене бездротовими датчиками, які передають інформацію про тиск і температуру.

Асистент руху на спуску 

Забезпечує контрольований та комфортний спуск за рахунок обмеження частоти обертів двигуна, у разі потреби застосовуючи гальма.

Im Rahmen der Grenzen des Systems.

Der Fahrer muss jederzeit bereit sein, das Assistenzsystem zu übersteuern, und wird nicht von seiner Verantwortung entbunden, das Fahrzeug umsichtig zu fahren.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Caravelle 6.1

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen