Вантажна платформа

Відповідний розмір для кожного завдання

Щоб багато зробити, потрібно багато перевозити. Скільки - вирішувати вам. Саме тому бортовий автомобіль Crafter доступний з трьома різними за довжиною кузовами та одинарною або подвійною кабіною. Вам вирішувати, який з них підійде для вашої компанії.

Середня колісна база, одинарна кабіна

Довжина вантажного бортового автомобіля Crafter із середньою колісною базою та одинарною кабіною становить 6204 мм. При цьому площа вантажної платформи дорівнює 7,1 м², а кількість пасажирів - 3 особам.

Середня колісна база, подвійна кабіна

Вантажний бортовий автомобіль Crafter з середньою колісною базою та подвійною кабіною має довжину 6204 мм і площу вантажної платформи до 5,5 м². Але кількість пасажирів становить уже 7 осіб.

Довга колісна база, одинарна кабіна

Вантажний бортовий автомобіль Crafter з довгою колісною базою та одинарною кабіною має довжину 7004 мм, площу вантажної платформи до 8,8 м² і вміщує до 3 осіб.

Довга колісна база, подвійна кабіна

Вантажний бортовий автомобіль Crafter з довгою колісною базою та подвійною кабіною має довжину 7004 мм, площу вантажної платформи до 7,1 м² і дозволяє перевозити до 7 осіб.

Довга колісна база plus1, одинарна кабіна

Вантажний бортовий автомобіль Crafter з довгою колісною базою plus та одинарною кабіною має довжину 7404 мм, площу вантажної платформи до 9,6 м² і вміщує до 3 осіб.

Доступно лише у поєднанні з одинарною кабіною

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Crafter
Бартова вантажівка

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen