Вантажне відділення

Готовий до завантаження

Використовувати вантажне відділення в якості майстерні? Crafter  Kasten якнайкраще підходить для цієї цілі. Урешті-решт, він єдиний автомобіль свого класу, у якому вже в серійній комплектації виконана підготовка кузова під установлення полиць. До того ж доступні й інші розумні рішення з розміщення вантажів.

  • Деревʼяна підлога1
  • Універсальна підлога1
  • Перегородка без вікон
  • Перегородка з вікном і захисною решіткою
  • Часткове облицювання боковин з пустотілих пластикових панелей
  • Повне облицювання боковин з фанери
  • Світлодіодна підсвітка вантажного відділення
  • Стулкові задні двері

Деревʼяна підлога (рис. вище)1

Підлога з деревини буку товщиною 10 мм забезпечує оптимальну основу для встановлення вантажу. Крім того, вона дуже стійка й довговічна.

Універсальна підлога1

Універсальна підлога1 з деревини буде найкращим вибором, якщо ви збираєтеся дообладнувати автомобіль полицями й шафовими системами різних виробників. Спеціальні перехідники допоможуть просто зафіксувати встановлювані шафи у виїмках у підлозі. Також можна придбати кріпильні напрямні для кріплення в поздовжньому та поперечному напрямках.

Перегородка без вікон

Перегородка є суцільною відповідно до стандарту DIN 75410-3. Стельовий відсік для речей над місцем водія доступний за замовленням в автомобілях із високим дахом. В автомобілях із супервисоким дахом він постачається в стандартній комплектації.

Огляд вантажного відділення фургона

Перегородка із захисною решіткою та вікном доступна в двох варіантах: із глухим склом або гнучким зсувним склом. В обох випадках скло встановлене під кутом. Завдяки цьому відбите світло не заважає водієві. Решітка захищає скло, водія та переднього пасажира, наприклад, у разі різкого гальмування.

Часткове облицювання боковин з пустотілих пластикових панелей

Облицювання вантажного відділення з пустотілих пластикових панелей відрізняється підвищеною стійкістю. Ці панелі встановлюються на боковинах від підлоги до рівня вікон і дуже легко чистяться.

Повне облицювання боковин з фанери

Для захисту боковин використовуються листи фанери в повну висоту кузова товщиною 5 мм, вони мають підвищену зносостійкість і стійкість до ударів.

 

Світлодіодна підсвітка вантажного відділення

4 світлодіодні плафони яскраво й рівномірно освітлюють вантажне відділення.

Стулкові задні двері

Обидві стулки дверей висотою до стелі мають кут відчинення до 180°. За бажанням доступні стулки з кутом відчинення до 270°.

1 Може спричинити затримку поставки

Закрити
Menü schließen
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team