Вантажне відділення

Готовий до завантаження

Використовувати вантажне відділення в якості майстерні? Crafter  Kasten якнайкраще підходить для цієї цілі. Урешті-решт, він єдиний автомобіль свого класу, у якому вже в серійній комплектації виконана підготовка кузова під установлення полиць. До того ж доступні й інші розумні рішення з розміщення вантажів.

  • Деревʼяна підлога1
  • Універсальна підлога1
  • Перегородка без вікон
  • Перегородка з вікном і захисною решіткою
  • Часткове облицювання боковин з пустотілих пластикових панелей
  • Повне облицювання боковин з фанери
  • Світлодіодна підсвітка вантажного відділення
  • Стулкові задні двері

Деревʼяна підлога (рис. вище)1

Підлога з деревини буку товщиною 10 мм забезпечує оптимальну основу для встановлення вантажу. Крім того, вона дуже стійка й довговічна.

Універсальна підлога1

Універсальна підлога1 з деревини буде найкращим вибором, якщо ви збираєтеся дообладнувати автомобіль полицями й шафовими системами різних виробників. Спеціальні перехідники допоможуть просто зафіксувати встановлювані шафи у виїмках у підлозі. Також можна придбати кріпильні напрямні для кріплення в поздовжньому та поперечному напрямках.

Перегородка без вікон

Перегородка є суцільною відповідно до стандарту DIN 75410-3. Стельовий відсік для речей над місцем водія доступний за замовленням в автомобілях із високим дахом. В автомобілях із супервисоким дахом він постачається в стандартній комплектації.

Огляд вантажного відділення фургона

Перегородка із захисною решіткою та вікном доступна в двох варіантах: із глухим склом або гнучким зсувним склом. В обох випадках скло встановлене під кутом. Завдяки цьому відбите світло не заважає водієві. Решітка захищає скло, водія та переднього пасажира, наприклад, у разі різкого гальмування.

Часткове облицювання боковин з пустотілих пластикових панелей

Облицювання вантажного відділення з пустотілих пластикових панелей відрізняється підвищеною стійкістю. Ці панелі встановлюються на боковинах від підлоги до рівня вікон і дуже легко чистяться.

Повне облицювання боковин з фанери

Для захисту боковин використовуються листи фанери в повну висоту кузова товщиною 5 мм, вони мають підвищену зносостійкість і стійкість до ударів.

 

Світлодіодна підсвітка вантажного відділення

4 світлодіодні плафони яскраво й рівномірно освітлюють вантажне відділення.

Стулкові задні двері

Обидві стулки дверей висотою до стелі мають кут відчинення до 180°. За бажанням доступні стулки з кутом відчинення до 270°.

1 Може спричинити затримку поставки

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Crafter
Kasten

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen