Кліматичні установки

Чудовий клімат в автомобілі

Коли влітку стовпчик термометра підбирається до позначки 28 градусів, а сонце світить на кабіну, все залежить від кліматичної установки зі зручним регулюванням. Адже вона не лише забезпечить комфортну температуру на вашому мобільному робочому місці, але й при бажанні охолодить відділення для речей з боку переднього пасажира. Завдяки цьому у вас під рукою завжди буде прохолодний напій. На вибір доступні такі варіанти:

Кліматична установка з електронним регулюванням 

Пропонована як опція кліматична установка дозволяє встановити бажану температуру за допомогою безступінчастого регулювання.

Кліматична установка «Climatronic» 

Доступна у якості опції кліматична установка «Climatronic» пропонує 2/3-зональне регулювання температури для водія, переднього пасажира та вантажного відділення або пасажирського салону. Приємний клімат допоможуть створити функція автоматичної рециркуляції, додаткові дефлектори та пропонований як опція додатковий опалювач.

Кліматична установка з електронним регулюванням та другим випарником 

Дефлектори пропонованої як опція кліматичної установки знаходяться над перегородкою. Вона забезпечує підтримання потрібного клімату при перевезенні пасажирів або чутливого до температурного режиму вантажу. 

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Crafter
Шасі

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen