Кліматичні установки

Чудовий клімат в автомобілі

Коли влітку стовпчик термометра підбирається до позначки 28 градусів, а сонце світить на кабіну, все залежить від кліматичної установки зі зручним регулюванням. Адже вона не лише забезпечить комфортну температуру на вашому мобільному робочому місці, але й при бажанні охолодить відділення для речей з боку переднього пасажира. Завдяки цьому у вас під рукою завжди буде прохолодний напій. На вибір доступні такі варіанти:

Кліматична установка з електронним регулюванням 

Пропонована як опція кліматична установка дозволяє встановити бажану температуру за допомогою безступінчастого регулювання.

Кліматична установка «Climatronic» 

Доступна у якості опції кліматична установка «Climatronic» пропонує 2/3-зональне регулювання температури для водія, переднього пасажира та вантажного відділення або пасажирського салону. Приємний клімат допоможуть створити функція автоматичної рециркуляції, додаткові дефлектори та пропонований як опція додатковий опалювач.

Кліматична установка з електронним регулюванням та другим випарником 

Дефлектори пропонованої як опція кліматичної установки знаходяться над перегородкою. Вона забезпечує підтримання потрібного клімату при перевезенні пасажирів або чутливого до температурного режиму вантажу. 

Закрити
Menü schließen

Crafter
Шасі

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team