Мобільні онлайн-сервіси

Постійно на зв’язку, завжди в курсі подій

Отримуйте актуальні повідомлення щодо ситуації на дорогах безпосередньо через Інтернет. Обирайте найкоротший шлях до найближчої заправної станції. Керуйте додатками на вашому смартфоні під час поїздки. Отримуйте нагадування про заплановані зустрічі та спроби викрадення. Мобільні онлайн-сервіси Car-Net забезпечують підвищений рівень комфорту і безпеки та покращене інформування у поїздках.

Car-Net App-Connect1

Насолоджуйтеся додатковими можливостями мультимедійної системи в поїздках, інтегрувавши ваш смартфон у свій автомобіль за допомогою Car-Net App-Connect і USB-роз'єму. Car-Net App-Connect відображає сумісні додатки вашого смартфона на сенсорному екрані магнітоли або навігаційної системи (додаткове обладнання). Завдяки цьому за допомогою Android Auto™, Apple CarPlay™ чи MirrorLink™ ви зможете з максимальною зручністю керувати певними додатками за допомогою сенсорного екрана.

Car-Net Guide & Inform2

Якщо ваш автомобіль оснащений пропонованою як опція навігаційною системою, ви можете активувати онлайн-сервіси Car-Net Guide & Inform. Протягом перших трьох років з моменту реєстрації доступ до Guide & Inform надається безкоштовно. У результаті ви зможете користуватися двома видами сервісів: сервіси, які надають підтримку безпосередньо в автомобілі, та сервіси, які можна налаштовувати з дому - через клієнтський портал чи додаток Car-Net. Щоб мати змогу користуватися Guide & Inform в автомобілі, активуйте режим точки доступу у вашому смартфоні або скористайтеся пропонованим як опція модемом Volkswagen CarStick.

Закрити
Menü schließen

Crafter
Шасі

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team