Види привода

Абсолютно бездоганний привод

Crafter пропонує вам підходящий вид привода майже для будь-якого завдання: передній - якщо потрібна більша вантажопідйомність, задній - у разі необхідності транспортувати важкі вантажі, повний - для забезпечення кращих ходових характеристик у позашляховій місцевості.

Передній привод

Забезпечує більше корисне навантаження, можливість буксирування причепа до 3,0 т та має двигун, встановлений в поперечному напрямку спереду.

Задній привод

Там, де інші стикаються з межею можливостей, Crafter ще має що запропонувати: У варіанті з заднім приводом він здатен буксирувати важкі причепи і навіть за умови повного завантаження вражає відмінним тяговим зусиллям.

Повний привод 4MOTION

Брудні будівельні майданчики, лісові дороги без покриття чи екстремальні підйоми - у варіанті з повним приводом 4MOTION Crafter вражає майже на будь-якій місцевості високим тяговим зусиллям та відмінною прямолінійністю руху за інерцією.

Закрити
Menü schließen

Crafter
Шасі

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team