Види привода

Абсолютно бездоганний привод

Crafter пропонує вам підходящий вид привода майже для будь-якого завдання: передній - якщо потрібна більша вантажопідйомність, задній - у разі необхідності транспортувати важкі вантажі, повний - для забезпечення кращих ходових характеристик у позашляховій місцевості.

Передній привод

Забезпечує більше корисне навантаження, можливість буксирування причепа до 3,0 т та має двигун, встановлений в поперечному напрямку спереду.

Задній привод

Там, де інші стикаються з межею можливостей, Crafter ще має що запропонувати: У варіанті з заднім приводом він здатен буксирувати важкі причепи і навіть за умови повного завантаження вражає відмінним тяговим зусиллям.

Повний привод 4MOTION

Брудні будівельні майданчики, лісові дороги без покриття чи екстремальні підйоми - у варіанті з повним приводом 4MOTION Crafter вражає майже на будь-якій місцевості високим тяговим зусиллям та відмінною прямолінійністю руху за інерцією.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Crafter
Шасі

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen